שוכרים דירה ישנה: 4 טיפים לעיצוב מודרני לחלל המטבח

ישראלים רבים שוכרים דירות ברחבי הארץ, כשמרבית הדירות הללו הן ישנות, אינן משופצות, ולרוב ממוקמות במבנים ישנים ומעוצבות בסגנון רטרו. אחת הבעיות הטמונות בהשכרת דירה היא שלא ניתן לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב החלל. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא את הדרך האידיאלית להעניק לחלל עיצוב מודרני וייחודי. איך תעשו זאת? הנה כמה טיפים.

רגע לפני

רגע לפני שתתחילו בתהליך העיצוב, מוטב לוודא עם בעל הדירה אילו שינויים הוא מאשר לכם לבצע ואילו לא. ניתן להתייעץ עם מעצבת שסיימה לימודי עיצוב פנים, ולו כדי לקבל טיפים מקצועיים המותאמים לדירתכם באופן אישי.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

להחליף את ידיות ארונות המטבח

אחד הדברים שתוכלו לעשות בדירה חדשה מבלי לפגוע בעיצוב הקיים, הוא להחליף את הידיות של ארונות המטבח והמגירות, בידיות מעוצבות ויפות יותר. כך תוכלו להקנות לחלל מראה מודרני וייחודי, ולבחור את הגוונים שישפיעו על עיצוב המטבח שלכם. את הידיות הישנות ניתן להחליף בחזרה עם תום החוזה (רק אל תשכחו היכן אחסנתם אותן).

לתלות תמונה עם נוכחות

בדירה שכורה לא ניתן כמעט לבצע שינויים, ולכן צביעת קירות או הדבקת מדבקות קיר, לא תמיד יתקבלו בברכה. מה שכן, תוכלו לתלות תמונה גדולה עם נוכחות, שתאפשר לכם להעביר את התחושה האידיאלית ביותר. זו יכולה להיות תמונה שמתכתבת עם מוטיבים קולינריים או לחלופין תמונה שמשמחת אתכם.

להשתמש בריהוט צבעוני שמקנה אווירה מודרנית

מעמד מתכתי בגוונים ייחודיים, ארון אחסון בעיצוב לא שגרתי ועוד שלל רהיטים נוספים יכולים לסייע לכם ליצור מראה מודרני במטבח שלכם. תוכלו להיעזר בחפצי יד שניה, לשפץ רהיטים ואפילו לרכוש פריטים ייחודיים מחנויות הריהוט השונות. ההיצע רחב במיוחד, כך שתוכלו לבחור כל רהיט שרק תרצו.

אל תשאירו את שולחן האוכל יתום

לא מעט זוגות צעירים שעוברים לדירות שכורות, מניחים את שולחן האוכל באזור הייעודי לו, וכמעט לא משקיעים חשיבה בעיצוב השולחן. ובכן, רכשו מפה ואלמנט למרכז שולחן, מה שיסייע לכם ליצור אווירה חמימה בבית. כמו כן, כדאי לרכוש אלמנט עיצובי שיעניק למטבח את הטאצ’ הרצוי.

בהצלחה!

newkit

כתוב/כתבי תגובה