אבן קיסר או משטח קוריאן – מה עדיף למטבח החדש שלכם?

אין בכלל ספק המטבח הוא לב ליבו של הבית ולב ליבה של העשייה המשפחתית. כבר מזמן שהמטבח הוא אינו רק החדר בו אנו שותים את הקפה של הבוקר עם העיתון אלא גם המקום בו אנו מכינים ביחד בתורה משפחתית את הארוחות. המטבח הוא גם המקום בו אנו סועדים ביחד היות ובמטבחים רבים ישנם פינות אוכל או בר ישיבה כחלק מהמטבח. 

לאור העובדה שאנחנו מבלים לא מעט זמן במטבח לבד או עם כל המשפחה חשוב מאוד שהמטבח יהיה מחד פרקטי ונוח לעבודה אך מאידך שיהיה נעים ומזמין לישיבה. אחד הדברים היותר חשובים שנבחר עבור המטבח שלנו בהיבט הזה הוא השיש למטבח, שכן זהו אלמנט שיופיע גם על משטחי העבודה שנמצאים במטבח וייתכן גם במקומות נוספים במטבח כמו למשל על משטח של אי עבודה וישיבה שנמצא במטבח שלנו, משטחי עבודה שצמודים למטבח ועוד. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

שתיים מהאופציות המועדפות כיום על לקוחות רבים הן אבן קיסר או משטח קוריאן כאשר לכל אחד תכונות שונות הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט העיצובי ולכן החלטנו לבדוק עבורכם האם כדאי לבחור אבן קיסר או משטח קוריאן ומה עדיף למטבח החדש שלכם. 

אבן קיסר

אבן קיסר היא למעשה תערובת של מספר חומרים שאותם יוצקים לשיש כאשר החומר המרכזי בה הוא קוורץ, אותו גורסים לחלקיקים קטנים וביחד עם פוליאסטר, חול ים ועוד מגוון חומרים אחרים יוצרים תערובת גמישה מאוד וחלקה במראה שלה. היתרון המרכזי של שיש אבן קיסר למטבח הוא הגמישות העיצובית שאנו יכולים לקבל בעזרת פריצת הדרך הזו של תערובת שמרכיבה את שיש המטבח היות וניתן ליצור שיש בכל צבע ובכל טקסטורה ממש כמו שבוחרים צבע לקיר. כיום ניתן להכין שיש בכל רמת גימור ובכל צבע על פי בקשת האדריכל ועל פי סגנון העיצוב והצבעים אותם בחרתם, דבר שמקנה לכם גמישות גדולה מאוד בתכנון ושיפוץ המטבח שלכם. 

משטח קוריאן

רבים חושבים שקוריאן הוא גם כן סוג של שיש אך למעשה הוא אינו שיש בכלל אלא סוג חדש ושונה של משטח. הקוריאן נכנס לאחרונה יותר ויותר לעיצובים שונים במרחב הביתי כאשר אנו רואים אותו בעיקר בחללים כמו חדר האמבטיה ובמטבחים והוא הפך לבחירה מועדפת בקרב אדריכלים רבים. משטח הקוריאן הוא למעשה תערובת של חומרים ביניהם גם פולימר אקרילי והידראט אלומינה והוא נחשב לחזק מאוד אך גם לנעים מאוד וחלק למגע. כמו אבן קיסר גם משטח קוריאן מגיע במגוון רב של צבעים ולכן הגמישות העיצובית היא גדולה מאוד וביחד עם המראה החלק והנעים הוא הופך לבחירה האולטימטיבית למטבח שלכם. הקוריאן הוא משטח חזק מאוד ובנוסף האחזקה שלו פשוטה מאוד שכן מים סבון ואקונומיקה יסירו ממני כל כתם. 


לסיכום, כשאתם בוחרים לחדש או לשפץ את המטבח עליכם לקחת בחשבון מגוון של שיקולים ביניהם תחזוקה, מחיר, סגנון, גמישות עיצובית וכמובן עמידות לאורך שנים.

newkit

כתוב/כתבי תגובה