חידוש מטבח קיים ללא טרחה מיותרת

במקרים רבים בהם נרצה לשפץ את הבית הדבר שהכי יגביל אותנו הוא דווקא התקציב, כאשר החלק העיקרי שלו יושקע דווקא בשיפוץ המטבח. מטבע הדברים לאור הנגרות הרבה, ריבוי האלמנטים, מכשירי החשמל הרבים, השיש ועוד, המטבח הוא בהחלט החלק שהכי יקר לשפץ ברחבי הבית. לעיתים, כאשר המטבח יחסית חדש ואנו רוצים בכל זאת לרענן אותו כחלק מהשיפוץ של הבית, נוכל לפנות לאפיק של חידוש המטבח שיעלה לנו הרבה פחות וגם יצריך מאיתנו פחות כאב ראש ותכנון בטרם תחילת השיפוץ. לכן, החלטנו לרכז עבורכם מספר רעיונות של איך ניתן לחדש מטבח קיים ללא טרחה מיותרת. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

חידוש השיש

השיש או משטח העבודה של המטבח הוא בהחלט הוצאה כבדה ובמידה והשיש שלכם יחסית חדש אולי לא כדאי לכם להחליף אותו. במידה ותבצעו ליטוש של השיש תוכלו להגיע לתוצאה בה השיש נראה ממש כאילו הוא חדש, דבר שיכול לשדרג את המטבח בצורה ניכרת. במידה והתקציב שלכם מאפשר ואתם רוצים להחליף את השיש, ניתן כיום להחליף לשיש אבן קיסר או משטח קוריאן למשל ואותו לעשות גם חלק מהכיור באותה הזדמנות. אלמנטים נוספים שניתן לשדרג בעלות נמוכה יחסית הוא החלפת הכיור והברז עצמו בחדשים על מנת לתת מראה חדש ורענן בעלות נמוכה יחסית. 

חידוש הנגרות

במידה והארונות שלכם עדיין נראים טוב ומתפקדים היטב תוכלו לבצע רק החלפת קוסמטיקה של ארונות המטבח. ניתן לבצע החלפה של כל הצירים של הארונות כמו גם החלפת המסילות של כלל המגירות במטבח על מנת לקבל מטבח שפועל בצורה שקטה וחלקה. תוכלו גם להחליף את אותם מנגנונים לכאלה שמקנים לכם טריקה שקטה כדי להאריך את אורך החיים של הארונות וליצור עבורכם סביבת עבודה נוחה יותר. כמו כן ניתן להדביק ציפוי חדש על החלק החיצוני של הארונות במידה ואתם רוצים לתת למטבח שלכם סגנון עיצוב חדש יותר או מעט לגוון ממה שהיה לכם עד כה במטבח. ניתן גם להחליף את הדלת כולה או לחלק מחדש את המרחב של הארון ולעשות חלק ממנו מגירה למשל אך כאן יש מקום לתכנון מדוייק וקפדני יותר. 

תוספות למטבח

במידה ויש לכם מקום ואתם מרגישים שהמטבח שלכם קטן תוכלו תמיד להוסיף תוספת לאיזור מטבח על ידי בניית אי, בר או הארכה של איזור העבודה במטבח. כך תצרו לעצמכם לא רק עוד משטח עבודה אלא גם מקום לאחסון מתחת לאותו משטח וגם איזור בו תוכלו לשים עוד מכשירי חשמל במטבח עצמו. 


אנחנו ב-Newkit חידוש מטבחים נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לעצב בצורה האולטימטיבית את חידוש המטבח שלכם. אנחנו מאמינים לכל מטבח, כמו לכל לקוח אישיות וצרכים משלו ואנו נשמח לסייע לכם להתאים את המטבח לצרכים שלכם ולאישיות שלכם.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה