מטבח בעיצוב נורדי מכניסים את אירופה הביתה

מטבח בסגנון נורדי הוא ייחודי ומעניק אווירה אירופאית נעימה בכל בית. אצל הסקנדינבים המטבח הוא מרכז העניינים ולכן הוא נמצא ב – open space  עם פינת האוכל והסלון, כדי ליצור את מרכז החיים המשפחתי.

אלמנטים בסיסיים של מטבח בעיצוב נורדי 

את המטבח הנורדי מייצרים מעץ אלון או מעץ לבנה הבהיר וההעדפה היא על גימור בגוונים בהירים כמו לבן ושמנת ולעיתים עם נגיעות קלות של צבעים מנוגדים כמו שחור או אפור. אך המסה העיקרית והמראה שרואה כל מי שנכנס למטבח הוא בהיר. דבר זה מעניק לכל המרחב במטבח אינטימיות, אווריריות, רעננות וחום.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

הנראות הבהירה יוצרת אווירה ביתית מיוחדת וקלילה במטבח הנורדי שהוא בדרך כלל רחב ידיים וממוקם במטבח שגם הרצפה שלו היא מעץ, תוך התאמה למטבחים לאור הלחות הקיימת בהם מעת לעת בעת הבישול.

הגימור של ארונות המטבח הוא מעץ בשילוב עם זכוכית כדי להוסיף יופי למבנה כולו ולכן משלבים בו גם חפצי נוי כמו נרות ואגרטלים, הממוקמים פה ושם על המדפים החיצוניים והפנימיים. מעבר לכך מפוזרים במטבח כלים עם צמחייה יבשה או צמחייה טבעית, כדי לשלב את הירוק ואת הגוונים הנוספים של הצמחייה במרחב הגדול.

אי במטבח

אחד האלמנטים המשמעותיים במטבח הוא האי אשר משמש משטח עבודה נוסף וגם שטח אחסון משמעותי בכל השטח שמתחתיו המכיל ארונות נוספים. כמו כן האי הוא מרכז המטבח וסביבו יושבים בני הבית לאכול. כדי ליצור ניגודיות בצבעים, רוכשים כסאות בר גבוהים בצבעים אחרים שאינם כמו הצבע של הארונות ולכן יוצרים יחד מטבח ססגוני ומלא חיים. 

משטחי העבודה הרבים הם בדרך כלל בצבע לבן והם מאפשרים נוחות מקסימלית בעת הכנת המזון על סוגיו השונים. 

מטבח נורדי בישראל 

בשנים האחרונות ישראלים רבים התאהבו בסגנון הנורדי שהוא עדין ובעל גימור יפהפה ונותן מענה לכל צורך של הלקוחות הישראלים. זו הסיבה שבבתים פרטים רבים וגם בדירות, אפשר לראות הרבה מטבחים בסגנון נורדי.

מעבר לכך מי שיש לו מטבח ומעוניין לחדש אותו, בוחן כמה אופציות ובמקרים רבים הוא מעדיף לשדרג אותו למטבח בסגנון נורדי, כדי ליצור אווירה שלווה בבית ועם זאת שיהיה זה מטבח פונקציונלי שמשרת את כל הצרכים של בני הבית. כך אנו מתכננים את כמות הארונות והמגירות המותאמת לצורך של כל משפחה, מזווה גבוה עבור כל מוצרי המזון, שלל מגירות בגמה גדלים לאחסון נוח תוך הפעלת מנגנון טריקה שקטה. כמו כן יחידות נשלפות עבור פריטים שונים שיוצרים במטבח קלילות תנועה בעת העבודה בו.

אם החלטתם שהגיע הזמן לחדש את המטבח, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לאור הידע והמיומנות הרבה שלנו. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לתאם פגישת היכרות כדי לקדם זאת.

newkit

כתוב/כתבי תגובה