טרנדים בעיצוב מטבחים שהגיע הזמן להשאיר מאחור

אין ספק שאחד החללים החשובים ביותר בבית בו אנו משקיעים מחשבה רבה וכסף רב הוא דווקא המטבח. התרבות הישראלית כמעט סוגדת למטבח היות ואנו עם שמאוד אוהב לבשל, מאוד אוהב את הארוחות המשפחתיות ומעבר לכך מי לא אוהב שיש לו בבית פינה נעימה לשתות בה את הקפה של הבוקר עם העיתון או האייפד. במהלך תכנון שיפוץ החלק שגוזל הכי הרבה מעוגת התקציב הוא בדרך כלל המטבח, תלוי כמובן כמה אנו רוצים להשקיע בו או אם אנו רוצים להחליפו בצורה מוחלטת או רק לשפץ אותו.

רבים שוכרים אפילו מעצב או מעצבת מטבחים על מנת שהמטבח החדש שלנו יעמוד בטרנדים העכשוויים של עולם המטבח. אבל רגע לפני שאתם מחליטים איזה טרנד יופיע במטבח שלכם לאחר השיפוץ, כדאי שתקראו אילו טרנדים הם כלל אינם פרקטיים או כבר מיצו את עצמם ועלולים להיעלם בקרוב מנוף המטבחים. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

חיפוי הקירות

בתחום חיפוי הקירות אנו ככל הנראה נראה את הטיח המעוצב נעלם לגמרי תחילה לאור העובדה שהוא לא פרקטי בעליל ושנית לאור העובדה שהטרנד הזה נשחק לגמרי. מבחינת הפונקציונליות הוא כלל אינו מתאים לחלל בו יש עיסוק באוכל שכן הוא עלול להתלכלך בקלות יחסית גבוהה אך מעבר לכך, בגלל האופי של החומר והטקסטורה של הקיר, קשה מאוד לנקות אותו ואנו עלולים למצוא את עצמנו עם קיר בעל כתמים רבים שלא מחמיא למטבח. מעבר לכך, קיר בריקים גם כן נחשב לטרנד שחוק שאותו ככל הנראה יחליף חיפוי קיר באמצעות קרמיקה, טרנד מאוד מוביל היום במטבחים כפריים. 

שיש

אנו מאמינים שטרנד נוסף שצריך לצאת מעולם המטבחים הוא השיש למטבח. הוא אמנם מאוד יוקרתי ונותן למטבח טאץ׳ עיצובי מרהיב אך כיום ישנם לא מעט פתרונות שנחשבים למרהיבים לא פחות ופרקטיים הרבה יותר. השיש נחשב למאוד עדין שכן אחת לכמה שנים יש לבצע ליטוש כדי להסיר את השכבה העייפה שלו שנסדקה או התלכלכה רבות עם השנים. מגוון רב של מוצרים ורכיבים עימם אנו עובדים במטבח יכולים לגרום נזק למראה שלו כאשר הם באים במגע עם השיש ולכן עדיף לאמץ פתרונות אחרים שנראים טוב כמו השיש אך הם הרבה יותר פונקציונליים ממנו כמו משטח קוריאן, אבן קיסר ומוצרים סינטטיים אחרים. 


אנחנו ב- Newkit חידוש מטבחים נשמח לעזור לכם לעצב את המטבח שלכם בהתאם לטרנדים שאנו חושבים שילכו ויתפסו מקום של כבוד בעולם עיצוב המטבחים. אנו חושבים שכל מטבח צריך להיראות טוב אך בראש ובראשונה עליו להיות פרקטי עבור מי שעובד בו בכדי שהעבודה בו תהיה נוחה וכך גם הנקיון והתחזוקה שלו. המומחים שלנו יעשו הכל כדי שתרגישו שהמטבח שלכם עוצב על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עולם עיצוב המטבח.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה