צורות של מטבחים: ר,ח,פ – כל מה שיש לשוק להציע

מנתונים ומחקרים עולה כי החלל החשוב, המשמעותי והדומיננטי ביותר בבית הישראלי הוא המטבח. זהו החלל שבו רובנו מבלים הכי הרבה זמן שאנחנו נמצאים בבית ולכן ההשקעה הכספית בו כאשר אנחנו משפצים או בוחרים לחדש אותה, היא הגבוהה ביותר, בהשוואה לשאר החללים. דבר נוסף שאפשר להגיד על המטבח הוא שרוב הישראלים יבחרו בעיצוב מטבח מודרני, על פני סגנונות אחרים כמו כפרי, נורדי, אקלקטי או קלאסי. סגנון זה מאופיין בקווים יותר נקיים וישרים, משחקים בין צורות גיאומטריות, חזיתות חלקות, לעומת סגנונותאחרים בהם עושים שימוש בחומרים טבעיים המעניקים למטבח מראה חם ויותר כבר. ומה לגבי הצורה ? 

המיקום משפיע גם על הצורה

יש מטבחים שממוקמים ממש בכניסה של הבית ויש כאלה שנכנסים יותר פנימה. למשל, בבתים בהם כל הבית מעוצב בסגנון מודרני, הרבה פעמים המגמה תהיה למקם את המטבח במרכז שהאזור שבו הוא מתחיל והאזור שבו הוא נגמר, לא תמיד ברור לגמרי. הסיבה שזה קורה היא משום שישראלים רבים מעדיפים שהסלון יהיה חלק בלתי נפרד מהמטבח ולהיפך. אם מתייחסים לשאלה איזו צורה עדיפה על רוב האנשים מגלים כי רובם יעדיפו צורת ר‘ ויש גם לא מעט שיבחרו בצורת ח‘. אם שואלים בעלי מקצוע כמו מעצבי פנים ואדריכלים, התשובה תהיה דווקא לכיוון של צורה מקבילית. בעוד צורת -ר‘ נחשבת ליותר מסורתית, המקבילית דווקא יותר מודרנית. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

מה הכי חשוב כאשר בוחרים לחדש את המטבח?

הפריט הראשון שהוא הכי דומיננטי ואם נבחר להחליף אותו, נשדרג משמעותית את המטבח, הוא הדלתות של הארונות. מי שהתקציב שלו מוגבל, יכול לצבוע את הדלתות שכבר קיימות. אם אפשר לבחור בין סוג פתרונות האחסון, לרוב עדיף לבחור בארונות עליוניים שמגיעים עד לתקרה. אלמנטים נוספים שיכולים לשדרג את המטבח בצורה משמעותית הם הוספה ושדרוג של תאורה, הוספה של אי במידת האפשר מבחינת המקום וכמובן החלפה של מכשירי החשמל. 

חידוש מטבחים למי זה מתאים?

תהליך של חידוש המטבח מתאים לזוגות צעירים שרכשו דירה מקבלן או דירת יד שנייה ולא רוצים או לא יכולים להשקיע סכומי עתק בשיפוץ המטבח. בנוסף, התהליך המתאים לבעלי נכסים שרוצים להעלות את ערך הנכס ולהשכיר או למכור אותו בסכום גבוה יותר. 

מעוניינים לשדרג את המטבח הקיים שלכם גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט הפרקטי? חברת NEWKIT מתמחים בשדרוג וחידוש מטבחים. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר במטרה לשפר את המראה של המטבח שלכם ולאפשר לכם תחזוקה קלה ופשוטה. אחרי השדרוג תוכלו להנות ממטבח איכותי, מודרני, עם מגוון של פתרונות אחסון מעולים ולהנות מחווית בישול ואירוח יוצאת דופן. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה