מטבח מרחף, הכירו את המטבח שחלמתם עליו

אם אתם לקראת שיפוץ של מטבח, או בניית בית חדש ומתלבטים לגבי עיצוב של המטבח. כדאי לכם להכיר את הטרנד החדש והמוצלח של “מטבח מרחף”

מה זה מטבח מרחף?

המטבח כמובן לא באמת מרחף, אלא שהוא יוצר תחושה כאילו הוא מרחף. והסיבה לכך, שבניגוד למטבח רגיל שהארונות הנמצאים בחלקו התחתון הם מחוברים לרצפה, ויוצרים 90 מעלות. הרי שב”מטבח מרחף” הארון מסתיים מעל גובה הקרקע, ונותן תחושה כאילו הוא מרחף באוויר.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מה מחזיק את המטבח שלא ליפול?

אם המטבח לא נשען על הרצפה מה מחזיק אותו שלא ליפול? בשביל זה יש אנחנו בחברת newkit  מגיעים לשטח ובודקים מהי הדרך הנכונה והטובה ביותר לעגן את המטבח המרחף שתרצו לבית שלכם. 

באופן עקרוני, כאשר המרחק בין קצה ארון המטבח לעמודים שעליו הוא יושב לא עולה על 20 ס”מ – די בעיצוב הרגיל של עץ. אך כשמדובר על מרחק גדול יותר, יש להיעזר בחיזוקים מברזל שיקבעו את המטבח המרחף לרצפה.

האם זה מסוכן?

לא. המטבח המרחף לא מסוכן, הוא לא יכול ליפול. מה שכן מומלץ שאת הפינות והגימור של חלקו התחתון של המטבח, כלומר זה המרחף באוויר- יש לעשות בצורה קצת קהה ומעוגלת, על מנת למנוע פגיעה אפשרית של רגלי ילדים משחקות.

מה עוד?

כמו כן ניתן לשלב תאורת תחתית מתחת לארון המטבח, במקום ה”מרחף”, התאורה המגיעה מתחתית הארון שאינה נראית, ופונה כלפי חוץ מדגישה את אפקט ה”ריחוף” של המטבח, ונותן לו מראה חדשני ומעוצב להפליא. מציאות זו נכונה כפליים בלילה ובזמן שהאורות מעט עמומים.

אי מרחף

באותה אפשרות של מטבח מרחף, ניתן להזמין גם אי מרחף. המקום שבו נפגשים כל בני הבית למעשה במהלך השבוע. אי מרחף הוא יותר דומה לשולחן שמקובע מצידו האחד הסמוך לקיר, וצידו השני נראה כ”מרחף” באוויר. גם כאן ניתן לשים תאורת תחתית בחלקו התחתון של השולחן, ולזכות למראה מעוצב ומדהים.

מוזיאון אצלכם בבית

באופן כללי נוכל לומר, שאם עיצוב הוא דבר חשוב לכם בנפשכם, והייתם רוצים שהבית שלכם יהיה מעוצב בצורה יוצאת דופן וחדשנית – מטבח מרחף עם תאורה מתאימה יעשה את העבודה. המראה כל כך מפתיע ומדהים, עד שלחלק מהאורחים שלכם בוודאי המטבח ייראה כמו לקוח מסרט מדע בדיוני עתידי.

טיפים נוספים בתכנון מטבח:

לסיום נביא עוד טיפ חשוב הנוגע לתכנון מטבח. לאחר שכבר קניתן מטבח, ואתם עכשיו מתכננים להכניס את כל המוצרים והכלים שלכם למגירות ולארונות – מומלץ לחלק את המטבח לשלושה אזורים, ובהתאם לכך להכניס את כל הכלים השייכים לכל לאזור:

  • מול הכיריים: שימו את הסירים, תבלינים, שמנים, רטבים וסכום רלוונטי (מזלגות ומלקחיים).
  • מול עמדת הקפה: חשמל למכשיר המים, ארון לספלים, לקפה, תה, סוכר וחד פעמי.
  • מול עמדת הכנת העוגות: חשמל לטוסטר, נגישות לתנור, כלי אפיה, ומקום לאכסון המיקסר והכלים השייכים כגון קערות מארוך וכל מה שביניהם.

newkit

כתוב/כתבי תגובה