מפרט מנצח למטבח: אלמנטים מומלצים לבניית מטבחים

בישול יכול לספק הנאה רבה, אבל הוא יכול להיות גם קצת קדחתני. למרבה המזל, קיימות מספר התאמות פשוטות שניתן להביא למטבח, אשר מקלות משמעותית על תהליך הבישול. חשוב לציין, כי לא צריך תקציב של עשרות אלפי שקלים כדי לשפץ או לחדש את המטבח הקיים לנו, ניתן לעשות את זה גם בכמה אלפים בודדים ועדיין לשדרג את אחד החללים הכי חשובים בבית אם לא החשוב ביותר, הן ברמה העיצובית והן ברמה הפרקטית. אם אתם מעוניינים בחוויית מטבח מהירה יותר ופחות מלחיצה, הנה כמה טיפים לאלמנטים מומלצים למטבחים.

משולש העבודה

ברוב המקרים, המקרר, הכירים והכיור הם החלקים המנוצלים ביותר במטבח, אבל בהתאם למרכיבי הבישול, משולש העבודה שלכם עשוי להיות שונה במקצת. אם, למשל, תהליך האפייה אינו כרוך בשטיפה רבה אלא כולל הרבה ערבוב, המשולש שלכם עשוי להיות התנור, המקרר והשיש שלכם. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

יהיו אשר יהיו שלושת החלקים העמוסים ביותר במטבח שלכם, מומלץ להפחית את כל העומס או המכשולים ביניהם. אם יש לכם אי מטבח נייד, למשל, כדאי לוודא שהוא אינו חוסם את המעבר בין הכיריים למקרר. כך תוכלו לעבוד במהירות ובקלות בין אזורי עבודה שונים.

תוויות על כל האביזרים והמכשירים במטבח

מומלץ להשתמש בתוויות על מכלים וכלים קטנים, וכל מה שמאוחסן במטבח. למרות שהדבקת תווית על כלי עשויה להיראות כמו צעד מיותר, הזמן שלוקח לפתוח מיכל ולהבין מה יש בפנים מצטבר עבור כל מיכל שצריך להשתמש בו. כאשר המכלים מסומנים, אין בעיה, אתם פשוט לוקחים ומשתמשים. 

אם אינכם אוהבים את המראה של תוויות, אתם יכולים גם להשתמש במכלים שקופים. כל מיכל שיאפשר לכם לראות מה יש בפנים במבט מהיר, יאיץ את תהליך הבישול שלכם באופן משמעותי.

פנקס רשימות

לבעלי בתים שעדיין אין להם פנקס רשימות תלוי במטבח, זה הזמן לרכוש אחד. פנקס מגנטי ועטים הם הפתרונות המושלמים. לא רק שאתם יכולים להשתמש בהם על מנת לנהל רשימת קניות רציפה לאורך כל השבוע, אתם יכולים גם לרשום הערות מהירות לגבי מתכונים, מרכיבים או כל פריט אחר שאתם חושבים עליו במהלך הבישול.

גם אם אתם כבר נהדרים בעבודה ובהתנהלות במטבח, תמיד יש משהו חדש שאפשר ללמוד. יצירת שיטה קלה לרשום גילויים חדשים תעודד אתכם להסתמך על הניסיון שלכם ולהמציא ארוחות חדשות ומרגשות.

רוצים לשמוע עוד על תהליך חידוש המטבח? חברת NEWKIT מתמחה בתהליך חידוש מטבחים ואיננה מתפשרת על איכות והתאמת המטבח לצרכים המדוייקים שלכם. נשמח ללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב, לסייע לכם לבצע התאמות מחדש לפי הצרכים של המטבח שלכם בכל תקציב ובזמן יחסית קצר. השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה