מטבח בסגנון אמריקאי: מאפיינים בולטים שתשמחו לאמץ

ההשפעה של החשיבה האמריקאית נראית במקומות רבים בחיינו וגם בתחום המטבחים. הקו העיקרי של המודל האמריקאי הוא מטבח רחב ידיים בסגנון כפרי בגוונים בהירים בדרך כלל כמו אפור, לבן או שמנת. 

המיקום של המטבח בבית 

מטבח בסגנון אמריקאי הוא לב ליבו של הבית ולכן הוא חלק מחלל גדול אשר כולל את המטבח, פינת האוכל והסלון. בדרך כלל מכל נקודה אפשר לראות את המטבח ואת האי, את בני הבית שמבשלים או מכינים מאפים בעמדות העבודה השונות. החלל הגדול והמשותף מעניק את החמימות הביתית עבור הדיירים ועבור האורחים. זו הסיבה שמראש מתכננים מטבח גדול שיתאים להרגלי האירוח בבתים הגדולים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

תכנון של ארונות המטבח 

מטבח בסגנון אמריקאי כולל כמות גדולה מאד של ארונות מטבח בגדלים שונים אשר מותאמים מראש למטרות שונות כמו ארון לאחסון כלי אוכל, ארון לאחסון כוסות וכו’. מעבר לכך יש מזווה גדול הכולל מגירות נשלפות ובו מאוחסנים כל מוצרי המזון על פי הסדר הנוח לבני הבית, מדף שימורים, מדף מוצרי פסטה וכו’.

כמו כן יחידות נשלפות ייעודיות לבקבוקים כמו שמן וחומץ לסוגיהם, יחידה לאחסון המארזים של התבלינים, מגירות בגודל סטנדרטי לסכו”ם ולאביזרים נלווים וגם מגירות עמוקות שהן נוחות מאד עבור אחסון סירים ומחבתות. בכל המגירות מותקן מנגנון טריקה שקטה, כך שהן נעות על המסילה ונסגרות לבד. 

ייצור של ארונות מטבח

ארונות מטבח בסגנון אמריקאי בנויים מעץ איכותי ומאסיבי ולכן בני הבית ייהנו מהם שנים רבות. הסגנון הכפרי הוא השולט בנראות של ארונות המטבח והוא מתאים לעובדה שבכל חלקי הבית יש נוכחות גבוהה של פריטים מעץ, כולל פרקטים מעץ שהם ייעודיים למטבחים, לאור הלחות שקיימת מהם בעת שהתבשילים מבעבעים. 

בארונות ובמגירות מתקינים ידיות פרזול שהן בדרך כלל מאסיביות ועשויות מברזל או ממתכת, הכיורים הם גדולים ועמוקים והברזים הם בעלי נוכחות משמעותית לאור גודלם.

משטחי עבודה 

כל התכנון של מטבח בסגנון אמריקאי הוא בגדול ולכן בכל השטח מתוכננים גם כמה משטחי עבודה רחבים ונוחים משיש קיסר, גרניט או מחומרים אחרים על פי רצונם של הלקוחות. העובדה שיש משטחי עבודה רבים מאפשרים לכמה מבני הבית לעבוד במקביל כאשר כל אחד מכין מטעמים אחרים ואף אחד אינו מפריע לשני לאור המרחק ביניהם.

מעבר לכך אנו מתכננים במטבח זה גם אי שיש לו כמה מטרות, זהו משטח עבודה נוסף ויש בו שטח אחסון גדול מתחתיו. מעבר לכך האי משמש גם שולחן אוכל במטבח, מציבים סביבו כסאות בר גבוהים בצבעים תואמים והמראה הוא מושלם. 

אהבתם את הסגנון האמריקאי? אנחנו כאן לתכנון מטבח בסגנון זה עבורכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לתאם פגישת היכרות ותכנון למימוש החלומות של המטבח.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה