חידוש מטבח קבלן, זה אפשרי – קבלו המלצות לביצוע

זוגות רבים בישראל רוכשים דירה מקבלן. מנגד, יש גם זוגות שרוכשים דירת יד 2 שבה המטבח ישן ולא פרקטי בשום צורה. לכן, בחרנו להציג בפניכם אפשרות מצויינת שתשנה לגמרי את המטבח שלכם גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט הפרקטי. 

מדוע כדאי לחדש מטבח קבלן?

מדובר למעשה במטבחים מאוד פשוטים, מטבחים שעשויים מחומרים מאוד זולים, מבלי שהושקעה בהם הרבה מחשבה, לא בתכנון ולא בעיצוב. יחד עם זאת, בואו לא נשכח שאותם זוגות צעירים שרק רכשו את הדירה, לא תמיד יכולים להשקיע מאות אלפי שקלים במטבח חדש מעוצב ויוקרתי. אז השאלה היא האם מטבח קבלן יכול בכל זאת להיות תשתית בסיסית טובה לחידוש. אז התשובה היא משמחת – בהחלט כן. אז איך עושים את זה?

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

ניתן לחדש את הארונות מבלי לפרק אותם

השלב הראשון בחידוש מטבח קבלן הוא חידוש הארונות. אפשרות אחת היא לשדרג את המראה החיצוני של הארונות, כלומר להחליף את הארונות הקיימים בארונות פורמייקה שהמחיר שלהם לא גבוה. 

ניתן גם לשדרג את החלקים הפנימיים של המטבח

אם חסרים לכם פרזולים, אם הסידור של המטבח לא ממש נוח לכם, תוכלו להתקין מגרות רשת פנימיות או להוסיף פתרונות אחסון נוספים. בנוסף, אם אתם מרגישים שאין במטבח מספיק אור, תוכלו לרכוש גופי תאורה על בסיס לד ולהתקין אותם בתוך הארונות. ניתן גם להוסיף יחידות אחסון באזורים שבין התקרה לבין הארונות או לבצע סגירה שלהם באמצעות מחיצה כלומר סוג של דלת הזזה ואז יש לכם שטח אחסון נוסף, 

חומרים פרקטיים הם המפתח למטבח שמור ונקי

כולם רוצים מטבח שגם יהיה קל מאוד לנקות אותו. לכן, יש אפשרות להחליף את הכיריים לאינדוקציה או זכוכית, מה שהופך את עבודת הניקוי להרבה יותר קלה. בנוסף, ניתן לשלב בחלק התחתון של הארונות מעל השיש פסי תאורה המבוססים תאורת לד שבקושי רואים אותם אבל מאוד קל גם לנקות אותם וגם להחליפם בזמן. ברגע שבמטבח יש תאורה טובה, הרבה יותר קל לראות כתמים, לכלוך ושאריות של שמן ולנקות אותם עוד לפני שהם הופכים קשים להסרה. 

מה לגבי אי?

אם לכם מקום בשטח המטבח או בשטח שבין המטבח לסלון, מאוד כדאי לנצל את זה להקמת אי שיאפשר לכם להנות מעוד משטח הכנות וגם מאזור ישיבה כייפי. 


רוצים לחדש את מטבח הקבלן שלכם? חברת NEWKIT מתמחה בחידוש מטבחים חכמים בהתאמה מושמת לצרכים שלנו. מגוון של פתרונות אחסון ורעיונות שיהפכו את החיים שלכם במטבח להרבה יותר נוחים, כייפיים ונעימים. המטבח שלכם יהיה המקום הפופולארי ביותר בבית עם עיצוב חדשני המבוסס על הרכיבים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר ללא פשרות באחריות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה וללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב.

newkit

כתוב/כתבי תגובה