יחידת מטבח פינתית, שימוש חכם במרחב קטן

יחידת מטבח פינתית היא רעיון מבריק ליישום בכל מטבח ללא קשר לגודלו או לצורה הגיאומטרית שלו. בכל מטבח מחפשים מקומות אחסון נוספים ולכן יחידה גדולה מסוג זה היא פתרון נפלא.

חשיבה לגבי נראות המטבח 

עם השנים הצרכים בכל בית ובכל מטבח משתנים, הילדים גדלים ולכן יש צורך בעמדת עבודה נוספת ובשטחי אחסון לפריטים ספציפיים כמו כלי האוכל, סירים, מוצרים חד פעמיים, מכשירי חשמל קטנים כמו טוסטר ומיקסר וכו’. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

בשלב זה יש לקוחות שמתלבטים אם לבצע שיפוץ כללי במטבח ולהזמין ארונות חדשים שיהיו פונקציונליים ותואמים את הצרכים, או אולי ליצור תוספת או שדרוג של המטבח הקיים.

ייעוץ מקצועי בנושא מטבחים 

כאשר אנחנו מגיעים לייעוץ במטבח מסוים, אנחנו רואים את התמונה הכללית הקיימת, את הצורך של הלקוח ואת האפשרויות במרחב זה. אם בהתאם למידות בשטח אפשר להוסיף יחידת מטבח פינתית אנו ממליצים ללקוח להזמין יחידה מסוג זה על פי הגודל המקסימלי שהוא אפשרי. החשיבה היא ליהנות מהיחידה הפונקציונליות, אך למקם אותה כך שלא תפריע לכל מי שעובר במטבח. 

יחידת מטבח פינתית

יחידת מטבח פינתית יכולה להיות צמודה לשורה של ארונות המטבח או להיות יחידה נפרדת על פי המיקום האפשרי, היא כוללת משטח עבודה נוח כך שעוד אדם יכול לעבוד במטבח ולהכין מטעמים. בחלק התחתון אפשר ליצור ארונות ובתוכם מדפים לאחסון מזון או כלי אוכל. לחלופין אפשר ליצור בנישה זו מגירות רחבות ועמוקות עבור הסירים, או למקם בהם מכשירי חשמל קטנים שעדיף שלא יהיו על השיש אלא בתוך הארונות.

בדרך זו משטחי העבודה הקיימים מאפשרים מרחב עבודה גדול יותר ובנוסף לכך יש משטח עבודה חדש. הימצאותם של תאי אחסון חדשים היא תמיד מבורכת ובכל בית יש תמיד כמות גדולה של פריטים שבני הבית מחפשים עבורם מקום נוח.

נראותו של המטבח 

אם הגוונים של המטבח הם מודרניים ובעלי הבית מרוצים מהם, בונים את יחידת מטבח פינתית בגוונים זהים כדי ליצור סינרגיה ביניהם. מצד שני התוספת של יחידת מטבח פינתית היא הזדמנות לשדרג את נראותו של המטבח, כמו צביעת חזיתות הארונות הקיימים בצבע אחר.

בדרך זו גם מוסיפים שטח חשוב למטבח וגם מעצבים אותו על פי הטרנדים העכשוויים, כמו צבעים בהירים, צבעי פסטל נעימים, או חזיתות בצבע שחור.

יחידת מטבח פינתית יכולה לשמש גם כשולחן אוכל עבור בני הבית. במהלך השבוע לא כל בני המשפחה אוכלים יחד עקב אילוצים שונים כמו עבודה ולימודים. לכן מייעדים מיקום זה עבור שולחן שסביבו מציבים כיסאות בר גבוהים, או כיסאות רגילים על פי גובהה של יחידת מטבח פינתית. 

אם אתם רוצים ליהנות ממטבח פונקציונלי בהשקעה נמוכה יחסית, דברי אתנו ונתכנן זאת עבורכם.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה