מדריך מקיף למטבח חדש ומעוצב 2020

בעבר, היה המטבח חדר צנוע יחסית בו היו בני הבית מבשלים, שוטפים כלים ויושבים לאכול, כך שלא ניתנה תשומת לב רבה לעיצוב של המטבח. 

עם חלוף השנים, החל תחום שיפוץ המטבחים לתפוס תאוצה והמטבח הפך להיות אחד החללים המושקעים ביותר בבית, כך שהוא נהיה חלל נוח, מעוצב ומרשים בו בני הבית מתגאים. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

אם גם אתם מתעניינים בעולם המטבחים, נשמח להציג בפניכם מספר טרנדים שנוגעים לעיצוב מטבחים בשנת 2020.

עיצוב מטבחים – 3 טרנדים מובילים לשנת 2020

1. חיבור בין המטבח ובין הטבע – הרצון להתחבר לטבע אינו פוסח על תחום עיצוב המטבחים וניתן לראות שבעלי בתים מעצבים את מטבח ביתם באופן שבו הוא יתחבר לחללים חיצונים, כמו למשל: למרפסת או לחצר. 

כדי לייצר מראה הרמוני לחיבור בין חלל הבית והמרחב החיצוני, ישנו שימוש בדלתות זכוכית. במקרים בהם לא ניתן להתקין דלתות בין חלל המטבח ובין חלקו החיצוני של הבית, ניתן לייצר את החיבור באמצעות חלון גדול ממנו אפשר להשקיף על הנוף. בחלק מהמקרים יעלה צורך לערוך שינוי במבנה של החלל, אך עם סיום העבודה בני הבית יהיו מרוצים מהתחושה הנפלאה שמעניק חלון גדול ממנו ניתן להשקיף על הנוף. 

מעבר לאפשרות להביט על חלקו החיצוני של הבית, החלון יאפשר כניסה של אור ואוויר – אלמנטים שמשפיעים על התחושה של כל מי שנמצא במטבח.

2. מטבח חכם – הטכנולוגיה לא מפסיקה להשתכלל והגיוני מאוד שהיא תשפיע על עולם המטבחים. היום ניתן לעצב מטבח שמשולב עם טכנולוגיה חדישה, הטכנולוגיה יכולה להיות כלולה בתאורה, במקרר, בברזים ובמכשירים אחרים שנמצאים במטבח ולהפוך את השימוש במטבח להרבה יותר נוח מאשר בעבר. יש לציין שאפשר להוסיף חיישנים וטכנולוגיות מתקדמת גם למטבחים ישנים. 

דוגמאות לשימוש בטכנולוגיה חכמה במטבחים יכולות להיות למשל: מקרר שמאפשר לבני הבית לבצע הזמנות מאמזון, לשמוע מוזיקה או לחפש מתכונים, להזין תאריכי תפוגה של מאכלים ולקבל תזכורות כשתוקף של מאכל עומד לפוג, כאשר כל הפעולות הללו מתבצעות על ידי פקודות קוליות. טכנולוגיות אחרות שמתאימות למטבחים הן: ברז שפועל לפי תנועת כף היד, תאורה שניתנת לשליטה על ידי שימוש בסמארטפון וטכנולוגיות נוספות.

3. פתרונות אחסון חכמים – שימוש בארונות מטבח ופתרונות אחסון איכותיים יכולים לשנות את כל ההתנהלות במטבח ולסייע בשמירה על סדר וארגון. 

פתרונות אחסון חכמים כוללים למשל: מגירות עמוקות, אזורים מובנים ייעודיים למכשירי חשמל, ארונות מסתובבים לאחסון מחבתות וסירים ופתרונות אחרים שהופכים את העבודה במטבח למהנה ופשוטה יותר.

אצלנו – באתר Newkit ניתן להתעדכן בנוגע לחידושים בעולם המטבחים ולקבל מידע נרחב בכל הקשור לחידוש ושדרוג מטבח. 

אם יש לכם שאלה, אתם מוזמנים לצלצל אלינו או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה