הדמיית מטבח: לדעת מראש איך יראה המטבח החדש, בדיוק

אין ספק שאחד הדברים היותר חשובים בשיפוץ בתים הוא שיפוץ חדר המטבח. זהו חדר שלעיתים מבלי לשים לב אנו מבלים בו שעות רבות מתוך היום שלנו. שאנו קמים בבוקר אנו הולכים להכין ולשתות בו את הקפה שלנו, אנו מכינים בו את האוכל לילדים לגנים ובתי הספר, מכינים לנו ארוחת בוקר, מכינים ארוחות צהריים וערב ויושבים בו לאכול את הארוחות עם המשפחה שלנו. הדבר הופך את החשיבות של שיפוץ המטבח לגדולה מאוד שכן עלינו ליצור חדר נוח לעבודה, בו אנו עובדים בו שעות רבות מתוך היממה ועלינו לדאוג שיהיה לנו נוח בו בהיבט של הכנת האוכל, עבודה בו וכמובן מבחינת אחסון האוכל וכלי המטבח. מעבר לכך, עלינו לדאוג שיהיה גם נוח לשהות בחלל המטבח ולאכול בו שכן לארוחות בהן כל המשפחה יושבת יחד סביב השולחן יש חשיבות גדולה מאוד. לכן בר, אי או שולחן אוכל רחב ידיים הוא קריטי בעת שמתכננים את שיפוץ המטבח. 

מה עלינו לעשות לפני שמתחילים את מלאכת שיפוץ המטבח

הדבר הכי חשוב בשיפוץ מטבחים הוא כמו שכבר הבנתם תכנון נכון של שטח המטבח ואת זה צריך לעשות מישהו מקצועי עם ידע ורקע מעמיק בתכנון ושיפוץ מטבחים. עליכם לשכור אדריכל או חברה שמתמחה בנושא שיפוץ וחידוש מטבחים כאשר הם ישבו איתכם לפני מלאכת התכנון, יבינו מכם בדיוק מהן הדרישות שלכם מהמטבח ומה אתם צריכים שיהיה בו ולאחר מכן הם יחלו לתכנן עבורכם את המטבח האולטימטיבי שלכם. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

הדמיית שטח המטבח

כיום ישנם כלים ממוחשבים המבצעים הדמיית מחשב מתקדמת שבאמצעותם תוכלו תראו לראות לא רק באמצעות סרטוט אלא באמצעות תמונות או סרטוני תלת מימד כיצד המטבח שלכם יראה לאחר גמר השיפוץ או החידוש שלו. 

אותן תוכנות למעשה מקנות לנו את היכולת לשנות דברים לפני שבכלל ראינו איך המטבח יראה בשטח היות וההדמיה מדמה לנו אחד לאחד איך יראה המטבח שלנו כך שנוכל לראות עוד לפני השיפוץ ממה אנו לא מרוצים ומה צריך לשנות. הכלי הזה יצר מהפכה בעולם שיפוץ המטבחים ובאמצעותו בעלי המטבח יכולים לשנות בדיוק את הפרטים הכי קטנים במטבח לפני תחילת השיפוץ ולהיות מרוצים הרבה יותר מן התוצאה הסופית של השיפוץ. 


אנחנו בחברת Newkit חידוש מטבחים מאמינים שעליכם לדרוש את ההדמיה מן החברה אותה שכרתם לשיפוץ והמטבח בכדי שתוכלו לדעת בדיוק כיצד יראה המטבח ולא תהיינה הפתעות לאחר גמר השיפוץ. הלקוחות שלנו שמקבלים את ההדמייה של המטבח יודעים לומר לנו אילו אלמנטים ברצונם להוסיף או לגרוע מן המטבח וכך אנו עדים לעובדה שבתום תהליך השיפוץ הלקוחות שלנו מרוצים מאוד היות והם ידעו מהיום הראשון כיצד יראה המטבח בדיוק.

newkit

כתוב/כתבי תגובה