מה חשוב לקחת בחשבון שבוחרים נגר לשיפוץ מטבח?

אין ספק שאחד מבעלי המקצוע היותר חשובים שיעבדו אצלנו במהלך השיפוץ הוא הנגר בדגש על עבודת הנגרות באיזור המטבח. ישנן חברות רבות שמתעסקות בעיצוב מטבחים וכפועל יוצא גם נגרים שעובדים איתן או נגרים שעובדים באופן עצמאי ומעצבים מטבחים על פי דרישה של מעצבי פנים עימם הם עובדים. לכן, נשאלת השאלה כיצד נמצא את הנגר שאנחנו רוצים שיבצע את עבודת הנגרות במטבח אותו אנו בונים. פעמים רבות כאשר אנו נבחר מעצב פנים שיתכנן את המטבח עליו אנו חולמים הוא יספר לנו כי הוא עובד עם נגר ספציפי. הדבר נובע מיחסי עבודה הרמוניים ארוכי טווח בדרך כלל בין שני בעלי המקצוע שכבר מבינים זה את זה וכמובן שברוב המקרים אותו מעצב יהיה מאוד מרוצים מאותם תוצאות אליהן מגיע הנגר עימו הוא עובד ולכן זהותו של הנגר למעשה ״נכפית״ עלינו. במקרים אחרים אנחנו נצטרך למצוא נגר בין המגוון הרב של בעלי המקצוע ונשאלת השאלה כיצד מתחילים בכלל במלאכה שכזו. 

התייעצו עם בעלי מקצוע אחרים ואנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם

מומלץ מאוד, לפני שמתחילים, לחפש המלצות על נגרים מבעלי מקצוע עימם אתם עובדים. לעיתים המעצב פנים או האדריכל יוכל לומר לכם שבפרויקט אחר שלו הוא מאוד התרשם לטובה מעבודה הנגרות של הנגר. במקרים כאלה כדאי לכם לבחון את העבודה של אותו נגר, את הסגנון עבודה שלו ולראות אם זה מתאים לסגנון המטבח שאתם רוצים לראות בבית שלכם לאחר השיפוץ. לעיתים נגרים מתמחים בסגנון אחר באופן אבסולוטי ואם זהו לא הסגנון שאתם מעוניינים בו אולי כדאי שתמשיכו לחפש נגר אחר. ניתן גם לבקש המלצות מקרובים לכם, שכנים, בני משפחה וחברים. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

לכו לבקר אותו בנגריה

אחד הדברים שיעזרו לכם הכי הרבה בבחירת הנגר הוא ביקור בנגריה שלו. הנגריה היא הלב של עשיית הנגר ולכן מומלץ לכם לבקר בה, לראות את תהליכי העבודה, לראות את חומרי הגלם עימם הוא עובד ואת אנשי הצוות שלו. במקביל נצלו את הביקור כדי לבקש לראות תמונות של פרויקטים קודמים אותם הוא ביצע גם בכדי לשאוב רעיונות וגם בכדי להבין אם הוא אכן בעל המקצוע שמתאים למלאכה. 

הצעת מחיר

בסופו של דבר, המחיר משחק תפקיד חשוב מאוד ולכן כדאי לבקש הצעת מחיר ממספר נגרים בהם אתם מעוניינים לביצוע הפרויקט שלכם. הצעת המחיר לא תמיד תהיה ברורה עד הסוף ולכן חשוב מאוד לקבל הבהרה על כל דבר שאתם לא בטוחים לגביו על מנת שלא תהיינה הפתעות בסופו של דבר בנוגע למחיר.

אנחנו ב-Newkit חידוש מטבחים עובדים עם מספר רב של נגרים מקצועיים שכל אחד מהם נבחר על ידנו בקפידה רבה. אנו נשמח להעניק לכם שירותים לחידוש המטבח באמצעות מאות הנגרים במקצועי שלנו.

newkit

כתוב/כתבי תגובה