יחידות מטבח עצמאיות למטבחים קטנים

לעיתים אנחנו נתקלים בצורך לרכוש יחידות מטבח עצמאיות מסיבות כאלה ואחרות עבור הבית שלנו. אחת הסיבות הפופולריות ביותר היא לאור הפיכת אחד החדרים בבית גדול ליחידת דיור עצמאית, כאשר במקרים רבים היה מדובר על חדר בלתי נפרד מהבית שכעת אנחנו רוצים להפוך ליחידת דיור. הפיכה של חלק מהבית ליחידת דיור יכולה להיות כי פתאום הבנו שאנחנו יכולים להשכיר חלק מן הבית שלנו או אחד מהילדים שלנו גדל ורוצה מעט יותר פרטיות וחשוב לנו לשמור אותו בבית כעת. צורך נוסף ביחידות מטבח עצמאיות עולות לעיתים במשרדים בין אם המשרד גדול מידי ואנחנו רוצים להפוך חלק נוסף בו למטבחון בכדי להקל על העובדים ובין אם אין לנו כלל מטבח ואנחנו רוצים לעשות אחד. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

למה עלינו לשים לב בעת תכנון יחידות מטבח עצמאיות?

כאשר אנו מתכננים את המטבחון ביחידת הדיור או במשרד עלינו לשים לב למספר דברים חשובים. קודם כל עלינו לבחון את תשתית החשמל במידה ואנו רוצים להתקין מכשירים חשמליים רבים כמו מקרר או מדיח כלים ואפילו כיריים חשמליים, תנור ועוד, דבר שמאפיין יותר מטבחים ביחידות דיור. במידה ואין תשתית חשמל מספקת לכל אותם מכשירי החשמל יש קודם לכן להכין אותה ורק לאחר מכן לחשוב על התקנת המטבח. מעבר לכך, גם הכנת תשתית מים היא חשובה מאוד עבור הכיור ומדיח הכלים. לאחר מכן יהיה עלינו לשים לב לעיצוב של שאר היחידה או המשרד ולהתאים את המטבח אותו נרכוש לסגנון העיצוב של שאר הבית או המשרד. 

מה היתרונות של יחידות מטבח עצמאיות?

ליחידות מטבח כאלו ישנם הרבה מאוד יתרונות כאשר קודם כל היא ההתקנה שלהם. לא מדובר כלל בהתקנה מסובכת שכן רוב המטבח בא בחלקים יחסית גדולים שיש לחבר זה לזה והמטבח יכול להיות מורכב בהרבה מקרים ללא עזרת אנשי מקצוע או נגרים. מעבר לכך, מדובר במטבחים מודולריים שכן נוכל להתאים אותם בקלות לשטח הפנוי עבור המטבח. ביחידות דיור רבות וכן במשרדים לא תמיד יש מקום למטבח רחב ידיים ולכן צריך להיות יצירתיים כמו למשל להתקין מטבח בצורת האות ריש על הקיר, ניצול מירבי של הקיר עבור ארונות האחסון וכדומה. 

אנחנו בחברת NEWKIT חידוש מטבחים מתמחים בכל עולם המטבחים כמו גם במטבחים עצמאיים. הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים יעזור לנו לסייע לכם לבחור את המטבחון האולטימטיבי עבור הצרכים שלכם. מעבר לכך, הצוות שלנו ישמח לעזור לכם גם להתאים את המטבח אותו בחרתם בצורה שתתאים לעיצוב של שאר חלקי הבית מתוך מגוון המטבחים הרב שיש לנו במלאי. אנחנו גם נשמח לסייע לכם בהתקנה של יחידת המטבח ביום בו מתבצעת אספקת חלקי המטבח השונים.

newkit

כתוב/כתבי תגובה