מטבחים בזול

רבים מאיתנו שמוצאים את עצמם באמצע שיפוץ או מתכננים תקציב לשיפוץ נתקעים בשלב תכנון המטבח. כאשר אנו רוצים לשפץ את המטבח עלות השיפוץ קופצת לעיתים פי שניים, דבר שמונע מאנשים רבים לבצע את השיפוץ כולו או להשאיר רק את המטבח לא משופץ. 

ברגע שאנחנו משאירים את המטבח הישן וכל יתר החלקים של הבית עוברים שיפוץ הדבר יבלוט לרעה בהיבט העיצובי ויתן תחושה של איזור ישן בתוך בית חדש. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

בניו קיט חידוש מטבחים מצאו פתרון בדיוק עבור הבעיה הזו וידאגו לכך שתוכלו לשפץ גם את המטבח בתקציב שפוי מבלי לשפוך מאות אלפי שקלים וגם להגיע לתוצאה של מטבח מחודש, מרהיב ומעוצב. חידוש המטבח מתרכז יותר בניראות הכללית של המטבח, כאשר הבסיס של המטבח נשאר אותו בסיס ואנו נעסוק במהלך השיפוץ בעיקר בקוסמטיקה וקצת שיפורים של הפונקציונליות של המטבח.

החלפת חלקים שישפרו את ניראות המטבח

על מנת לעשות שיפוץ במחיר שפוי וגם לשפר את הניראות של המטבח נצטרך ככל הנראה להחליף לא מעט חלקים. למרות שאנו עלולים למצוא את עצמנו מחליפים לא מעט חלקים העלות עדיין תהיה נמוכה ולא צפוייה לעבור את ה-700 ש״ח לדלת של ארון במקרה היקר ביותר. 

המטרה היא לבצע שיפוץ קוסמטי ועל מנת לעשות זאת נחליף את דלתות הארונות הישנות של המטבח בחדשות. בנוסף לדלתות נוכל גם להחליף את משטח השיש של המטבח שלנו במידה והוא התבלה עם השנים על מנת לתת תחושה נקייה וחדשה יותר במטבח. במידת הצורך, ניתן גם לבצע ליטוש אם השיש עדיין נראה במיטבו ואין בו סדקים וכתמים. אלמנט נוסף שכדאי להחליף בהיבט הפרזול הוא הידיות של המגירות והארונות, כאשר חלק בוודאי כבר סדוקות או שבורות ולכן החלפה שלהן והתאמתן לדלתות ולמגירות החדשות ישדרג את הניראות הכללית של המטבח. 

החלפת חלקים במטבח שישפרו את הפונקציונליות שלו

מעבר לניראות עלינו גם לדאוג שהמטבח ישרת אותנו כאילו היה מטבח חדש ולכן עלינו יהיה להחליף חלקים שהתגלו עם השנים כגורמים למטבח לעבוד בצורה לא חלקה. 

חלק מאותם חלקים הם הצירים של כל הארונות והדלתות אותם ניתן להחליף בחדשים ואפילו צירים שקטים שגורמים לדלת להיסגר בצורה שקטה ואיטית בחלק האחרון של הסגירה, דבר שמונע בלאי טבעי של הארונות והדלתות. בנוסף לכל, ניתן ורצוי גם להחליף את הפרזול, כאשר בין היתר נרצה להחליף מסילות של מגירות על מנת שינועו בצורה חלקה, כאשר גם כאן ניתן להתקין מסילות שקטות שדואגות לסגירה איטית ושקטה בחלק האחרון של סגירת המגירה. 

לסיכום, ישנם מגוון פריטים ואלמנטים שניתן לשדרג במטבח במחיר שפוי על מנת שהמטבח יראה כמו חדש, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של ניו קיט חידוש מטבחים.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה