אילו אביזרים שימושיים אתם חייבים במטבח שלכם?

אוהבים לבשל? מעולה! אם גם אתם מאלה שמעדיפים להשקיע מדי פעם בארוחה מפנקת במקום להזמין אוכל מבחוץ, אתם בטח כבר מכירים את היתרונות הרבים לכך. מעבר לעובדה כי אתם בוחרים כיצד תראה הארוחה שלכם ויוכלים לדאוג שהיא תהיה בריאה ומזינה, אתם גם נהנים מזמן איכות ולמידה קולינרית עם עצמכם או בן בת הזוג וזה כבר שווה את זה. אם אתם עושים את זה בתדירות גבוהה יותר, אתם גם בטח מכירים את החשיבות הגדולה של שימוש באביזרי מטבח טובים ואיכותיים. אביזרים אלה הופכים את הכיף לגדול אפילו יותר ואת הבישול לחוויה אמיתית. הנה אביזרים שימושיים שממש מומלץ שתחזיקו במטבח שלכם.

מגבות לשיש ולמטבח

בישול יכול להיות תהליך מלכלך ולכן כדי שהוא יעשה בצורה אופטימלית, רצוי להחזיק תמיד קרוב אליכם אביזרים טובים לניקוי מהיר. מגבות סופגות ואיכותיות בהחלט יעשו עבודה מצוינת ויאפשרו לכם לנקות במהירות משטחים רטובים או מלוכלכים, לנגב את הידיים לאחר שנרטבו וכמובן לספוג נוזלים שנשפכו בטעות במהלך הבישול על השיש או על הרצפה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

מטחנת מזון

מכשיר קטן ונהדר שפשוט עושה עבודה נפלאה. מדובר במטחנה חשמלית עם סכינים בה אפשר לעבד כמעט את כל סוגי המזון. ניתן להכין באמצעותה ממרחים טעימים, לקצוץ ירקות עד דק למרקים וסלטים, לטחון שקדים ואגוזים לעוגות ומה לא בעצם. אביזר חובה לכל בשלן חובב ומקצועי.

סיר פסטה עם מסננת מובנית

מכירים את הרגע לאחר בישול הפסטה בו אתם צריכים לשפוך את המים, נכווים מהאדים החמים ושופכים מים לא רק בכיור אלא בכל הסביבה? ובכן, עם סיר פסטה עם מסננת זה פשוט לא קורה יותר. מבשלים את הפסטה וכשהיא מוכנה פשוט שולפים את המסננת בזהירות והנה לכם פסטה מוכנה ללא נוזלים.

מסחטת לימון

נשמע אולי מובן מאליו, אבל תופתעו לדעת כמה עדיין סוחטים לימון בצורה ידנית ומפרידים את הגרעינים שנפלו לסלט. מסחטת לימון גם תחסוך לכם את הפעולה המעצבנת הזאת וגם תוציא הרבה יותר מיץ מכל לימון שתסחטו. והרי יודע שלימון מוסיף המון!

newkit

כתוב/כתבי תגובה