חידוש ארונות מטבח במינימום הוצאות

אחד הפתרונות המובילים בעולם השיפוצים הוא חידוש המטבח על ידי מיני-שיפוץ, כאשר המטרה היא לא להחליף את כל המטבח, אלא רק חלקים בודדים שיגרמו לו להיראות טוב יותר וחדש יותר. הרציונל שעומד מאחורי זה הוא שבמקרים רבים המטבח עדיין מתפקד בצורה טובה, הנגרות איכותית וכל מה שהמטבח צריך הוא קצת רענון. 

אנחנו בניו קיט חידוש מטבחים מתמחים בכל סוגי החידושים והעיצובים של מטבחים ואנו דואגים להתאים את עיצוב חידוש המטבח לקו העיצובי הכללי של הבית ולדאוג שהמטבח יראה סופו של התהליך כמו חדש. לרשותנו עומדים כלים רבים שיעזרו למטבח להיראות כמו חדש שעל חלק מהם נספר לכם פה. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

חידוש הצירים והדלתות של הארונות

אחד הדברים שמתבלים עם השנים ומתקלקלים יחסית מהר הם הצירים של ארונות המטבח. כחלק מהתהליך תוכלו להחליף את הניראות של המטבח שלכם על ידי כך שתחליפו את הדלתות הישנות של ארונות המטבח שלכם ביחד עם הצירים של הדלתות. מעבר למראה החדש והמרהיב שתקבלו הארונות יסגרו ויפתחו בצורה חלקה ונעימה יותר. 

החלפת המסילות של המגירות

המגירות הן ככל הנראה הדבר עם הכי הרבה בלאי במטבח מרוב פתיחות וסגירות חזקות של המגירה ולכן מסילות רבות נשחקות עם השנים. החלפת הפרזול היא דבר שמאוד משדרג את המטבח, שכן ניתן יהיה להרכיב מסילות שבעזרתן סוגרים את המגירה ולקראת הסוף של הסגירה המסילה מאטה את קצב סגירת המגירה, על מנת שהמגירה תיסגר בשקט. דבר נוסף שניתן לשדרג מבחינת הפרזול הוא ידיות הפתיחה והסגירה של כל המגירות והארונות במטבח. 

החלפת משטח העבודה

במידה והשיש שלכם במטבח איכותי ונראה טוב תוכלו תמיד לבצע חידוש של השיש או ליטוש שלו, אך במידה והשיש שלכם כבר ישן ומלא כתמים ניתן להחליף אותו במשטח חדש ומרהיב, כאשר ניתן במקום השיש הישן להרכיב משטח שיש חדש או משטח קוריאני שלא סופג כתמים ולכלוכים. את צבע השיש או המשטח הקוריאני שבחרתם ניתן להתאים לצבע הדלתות שבחרתם. 

תוספות למטבח

במטבחים רבים מגלים עם בשנים כי המקום אינו מספיק. בין אם מדובר במקום לאחסון רב של מוצרים במטבח סירים או מוצרי מזון ובין אם מדובר במחסור במשטחי עבודה להכנת האוכל או מיקום מכונות חשמל למטבח שרכשנו עם השנים. הפתרון לכך הוא יצירת שטחים נוספים במטבח. הנגרים שעימם אנו עובדים יצרו עבורכם שטחים בהתאם למידות המטבח שלכם, כאשר בין היתר ניתן יהיה לייצר עבורכם אי במרכז המטבח בו תוכלו לבשל, לעשות הכנות, לאחסן דברים אך גם לשבת סביבו. מעבר לכך, ניתן גם לבנות ארונות נוספים או מגירות כאשר הכל בהתאם לצורך שלכם ולמקום הפנוי במטבח שלכם.

newkit

כתוב/כתבי תגובה