גם יפה וגם אופה: המטבח הטכנולוגי שישדרג לכם ת׳חיים

ישנם טרנדים רבים בעולם המטבח כאשר חלקם מתרכזים בנושא העיצוב המודרני שלו וחלקם מתרכזים בפונקציונליות או שילוב ביניהם. הטרנד של המטבח הטכנולוגי, לוקח את זה צעד אחד קדימה ומראה לנו שגם בעיצוב יוקרתי ומרהיב ובשטח קטן, ניתן ליצור מטבח פונקציונלי שיהיה לכם קל ונוח לעבוד בו. אין ספק שאחת הבעיות המרכזיות של מטבח קטן הוא מקום האחסון הדל שהמטבח מציע לנו כמו גם משטחי העבודה, כאשר המטבח הטכנולוגי מאפשר לנו לתת לכל אלו מענה בלחיצת כפתור אחת שתשנה לכם את החיים. 

מכשירי חשמל בתוך הארון

אחת הבעיות מבחינת מקום היא שפעמים רבות מכשירי החשמל שנמצאים על השיש תופסים לנו מקום רב במטבח והם באים על חשבון משטחי הכנה רחבי ידיים או איזור הישיבה על האי או הבר. פתרון אידיאלי לכך הוא אחסון של המיקרוגל או התנור למשל בתוך הארונות של המטבח. כך, בצורה הזו, גם תחסכו מקום רב וגם אותם מכשירי חשמל לא יצברו אבק כמו שהיו צוברים אם היו מוצבים מחוץ לארון. את המיקרוגל למשל, שזהו מכשיר חשמל שלא נשתמש בו לעיתים קרובות נוכל לאחסן בארון גבוה. בעזרת לחיצת כפתור אחת ישנו מנגנון שמוריד אותו לגובה עבודה נוח. מעבר לכך, ניתן גם להוסיף למטבח הטכנולוגי טלווויזיה שתהיה מוסתרת מתחת לפינת הישיבה או העבודה אותה נוכל לעלות בלחיצת כפתור אחת לגובה בו נוכל לצפות בה בצורה נוחה בזמן הארוחה או בזמן הכנת האוכל. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

משטחי עבודה

אין ספק שאולי הדבר הכי חשוב במטבח הוא משטח עבודה גדול ונוח, כאשר המטבח הטכנולוגי לוקח גם את זה צעד אחד קדימה. בעזרת לחיצת כפתור, תוכלו למעשה לעלות ולהוריד את גובהו של משטח העבודה עליו אתם עובדים בכדי לאפשר עבודה נוחה בצורה בה לא תצטרכו להתכופף ולקבל כאב גב לאחר הכנת האוכל. 

שטחי אחסון

גם שטחי אחסון הם אתגר לכשעצמו, כאשר לא משנה כמה שטחי אחסון יהיו לכם במטבח, זה כנראה אף פעם לא יספיק. האחסון שהמטבח הטכנולוגי מציע לנו מאפשר לנו לנצל כל פינה במטבח כאשר גם חלקים גבוהים מאוד ישמשו אותנו למטרות אחסון.

את אותם מדפים נוריד ונעלה בעזרת לחיצת כפתור גם כן וכך לא נצטרך לטפס על סולמות או לעלות על כסאות בכדי להגיע לדברים שאוחסנו במקומות הגבוהים. 

אנחנו בחברת Newkit חידוש מטבח נשמח לעזור לכם לעצב את המטבח הטכנולוגי האידיאלי עבורכם, תוך שימת דגש על עיצוב מרהיב ופונקציונליות חסרת פשרות. בעזרת האדריכלים ומעצבי הפנים המומלצים שלנו והנסיון אותו הם צברו בעולם עיצוב המטבחים עם דגש על המטבח הטכנולוגי, נסייע לכם לנצל את כל השטחים המתים במטבח וליצור את המטבח האולטימטיבי עבורכם גם בשטח המינימליסטי ומצומצם בו לא ניתן לבנות מטבח גדול.

newkit

כתוב/כתבי תגובה