מטבח בשילוב שני צבעים: מה קיים בשוק?

המטבח שלנו הוא ללא ספק אחד החללים הכי חשובים ומשמעותיים בכל בית, אם לא החשוב והמשמעותי ביותר. זה מרכז הבית, המקום בו אנחנו מבשלים ומכינים את כל האוכל שאנחנו אוהבים לאוכל. למעשה, מנתונים עולה כי ישראלים משתמשים במטבחים שלהם בממוצע כשעתיים ביום, ובמקרים רבים גם במשך פרקי זמן ארוכים יותר, מה שהופך את המטבח לאזור שבני הבית משתמשים בו הכי הרבה, כך שחשוב להקפיד על תכנון קפדני ועיצוב של המטבח שיאפשר שימוש נוח, נעים ומהנה.מטבח בשילוב שני צבעים הוא מגמת עיצוב מודרנית היום, ומסיבה טובה. עיצוב דו גווני יוצר עניין ויזואלי, גורם למטבח להיראות מרווח, וזמין במסגרת תקציב נוחה. המטרה שלנו היא תמיד לתכנן ולעצב מטבח שהוא גם פונקציונלי מצד אחד, וגם מעוצב מצד שני, את זה אפשר להשיג בקלות עם שני צבעים. 

מה כולל עיצוב מטבח בשילוב שני צבעים?

בגישה הקלאסית, מטבחים עוצבו בסגנון צבעים תואם. הארונות העליונים היו באותו צבע כמו הארונות התחתונים, וכל שאר חלקי המטבח הורכבו מחומרים זהים. יחד עם זאת, הטרנד של עיצוב מטבח בשילוב שני צבעים נפטר מהרעיון הזה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

המונח “מטבח בשילוב שני צבעים” מתייחס לכל חלל המטבח שמשלב שני צבעים שונים לייצור רהיטי המטבח. שילוב זה זמין במגוון אופנים, ובמקרים מסוימים המגמה היא פשוט להתייחס למטבח שבו האי מיוצר בצבע שונה מהארונות. לחלופין, עיצוב בשני צבעים יכול להתייחס למטבח שבו חצי מהארונות צבועים בצבע אחד וחציים צבועים בצבע מנוגד אחר.

עיצוב מודרני יפהפה

חלק מבעלי הבתים מחליטים לשלב ארונות צבעוניים עם ארונות עץ, ואחרים בוחרים שבני צבעים משלימים על מנת להבדיל בין רהיטי המטבח. בעבר, רהיטי המטבח השתלבו ברקע, וכדי ליצור סגנון עיצוב מעניין מבחינה ויזואלית, בעלי בתים רבים בחרו צבע מהנה או הוסיפו עיטורים לקירות. 

יחד עם זאת, בשנים האחרונות, בעלי בתים רבים הבינו ששימוש בשילוב שני צבעים מאפשר ליצור חלל מטבח יפהפה בשיטת עיצוב מצוינת.

שיפור האסתטיקה של המטבח

מטבח שמעוצב בסגנון של שילוב שני צבעים מאפשר השגת תוצאות של עיצוב אלגנטי גם למטבחים הפשוטים ביותר. גישה זו מספקת עניין ויזואלי מודגש ומאפשרת השגת תוצאות של מראה אלגנטי אבל מרגיע.

שילוב עיצוב דו גוני במטבח שלכם מאפשר לכם לשפר את החלל בגישת עיצוב מצוינת, וחשוב להבין שקיימים מספר פרטים ושיטות גימור לבחירה, שייקחו את העיצוב שלכם צעד אחד קדימה לתכנון עיצוב מודרני ומתקדם.

רוצים לקבל מידע נוסף על חידוש ותכנון מטבחים מקצועי? זה בדיוק מה שאנחנו ב- NEWKIT עושים כבר כל כך הרבה זמן. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמטבחים שלנו, ליצור איתנו קשר ולהנות מליווי אישי ומלא לאורך כל הדרך. 

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה