מטבח עם דלפק צמוד קיר, 3 סיבות שגם אתם צריכים אותו!

המטבח הוא לב ליבו של הבית ולכן קיימת חשיבות עצומה לשלב בו פרקטיות ויופי יחד. כדי להגיע לכך רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום זה, שיש להם שפע של רעיונות מקוריים ויכולים לסייע בשלבי התכנון והביצוע של המטבח המושלם.

חידוש של המטבח 

לאורך שנים רבות אנו מבצעים חידוש של מטבחים תוך בדיקה של האפשרויות המוצלחות ביותר על פי השטח הגיאומטרי בכל מטבח. הבקשות של בני המשפחה מותאמות לצורך שלהן על פי גודלה של המשפחה ועל פי הרגלי האירוח שלהם. כאשר מבצעים שיפוץ והתאמה של המטבח לצרכים המשתנים של המשפחה, אנחנו עודים כל שניתן כדי להוציא אל הפועל את כל החלומות שלהם.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

דלפק צמוד קיר במטבח 

אחת הבקשות שחוזרות על עצמן בבתים רבים היא הקמה של דלפק צמוד קיר במטבח וזאת לאור היתרונות הרבים שלו:

  • מכיוון שהדלפק צמוד לקיר הוא לא תופס שטח רחב. אפשר לייצר אותו בכל גודל רצוי וזאת על פי כמות בני המשפחה שיושבים סביבו בדרך כלל. אפשר להציב סביבו כיסאות בנראות זהה, או בצבעים מגוונים והדבר מוסיף יופי רב למרחב כולו.
  • דלפק זה משמש גם עמדת עבודה. אפשר לבצע עליו את ההכנות לתבשילים, למאפים, לסלטים וכו’. זוהי אופציה מצוינת במצבים שבהם משטחי העבודה האחרים אינם פנויים כיוון שמישהו אחר מבני המשפחה מכין בהם מטעמים אחרים.
  • השטח מתחת לדלפק יכול לשמש גם כשטח אחסון. ברוב המטבחים יש צורך בשטח אחסון גדול עבור כלי האוכל והמצרכים ובדרך כלל שטחם של הארונות גם אם הוא גדול, הוא אף פעם לא מספיק. לכן מתחת לדלפק אפשר לייצר שטחי אחסון נסתרים אשר מהווים פתרון מוצלח מאד לבני הבית שמעוניינים לאחסן פריטים מסוימים. 

מטבח עם דלפק צמוד קיר פותר את כל הצרכים הללו ומאפשר את השילוב הנכון עבור בני הבית.

השלמת המראה של המטבח 

המטרה של חידוש מטבח היא ליצור מהפך בנראותו ולכן אנו מציעים ללקוחות להיחשף לסגנונות עיצובים חדשניים של המטבחים, מטבחים קלאסיים, כפריים, אקלקטיים ואחרים. טעמם האישי בנושא עיצוב הוא זה שמוביל אותם לבחור באופציה זו או אחרת.

ברוב המקרים אנו מפרקים את כל החזיתות של הארונות ושל המגירות ומתקינים במקומן חזיתות חדשות או חזיתות משופצות לאחר צביעה, בסגנון העיצובי שנבחר ובגוון הנכון ביותר עבור הלקוחות.

בנוסף לכך ובהתאם לתכנון, אפשר להוסיף מגירות עמוקות שנוחות מאד לאחסון סירים ופריטים גדולים נוספים כמו מכשירי חשמל קטנים, מזון, קופסאות ועוד. 

יש משפחות שמעוניינות להשאיר את משטחי העבודה הקיימים ואחרות מזמינים שיש חדש ואיכותי יותר.

אם גם לכם יש התלבטויות בנושא דלפק צמוד קיר במטבח, דברו אתנו ונעניק לכם ליווי מקצועי ייחודי.

newkit

כתוב/כתבי תגובה