שיפוץ מטבחים לפני ואחרי – בטרם בחירת שיפוצניק, בקשו לראות תיק עבודות

כמעט בכל תהליך שקשור לעולם הבניה, האדריכלות והשיפוצים, יש שני מצבים. המצב ההתחלתי איתו התהליך אמור להתחיל, והשלב הסופי, הגמר, מה שיש לנו כביכול בדמיון שלנו ואיך היינו רוצים שהחלל או הפרויקט ייראו בסופו של דבר. אחד החללים שעוברים את התהליך הזה הוא חלל המטבח. חלל סופר דומיננטי, משמעותי, חשוב, שבא לתת מענה למגוון רחב של צרכים ופעולות אותן אנחנו מבצעים באופן שוטף ויומיומי בתוך הבית. לפעמים מדובר בחלל מרכזי שממש מתחבר עם הכניסה לבית עם הסלון, לפעמים מדובר בחלל שהוא צידי או פנימי, כך או כך, בשורות הבאות נציג בפניכם את החשיבות של תכנון חלל זה ואת כל מה שקשור לנושא שיפוץ מטבחים לפני ואחרי – בטרם בחירת שיפוצניק, בקשו לראות תיק עבודות.

למה תהליך של לפני ואחרי חשוב כאן?

יש לכך כמה סיבות. קודם כל משום שהרבה פעמים שאנחנו רוצים לשפץ או לחדש את המטבח הקיים שלנו, זה בגלל שהוא לא נותן מענה על הציפיות או הצרכים שיש לנו. יש אנשים שאצלם המטבח קטן מדי והם היו רוצים לייצר חלל גדול יותר ולכן בוחרים לשבור בין הקיר של הסלון למטבח, יש כאלה שהם חושבים שהמטבח שלהם פשוט ישן ומכוער, רוצים שהוא יהיה יותר יפה ואסתטי, אחרים רוצים שיהיו להם יותר מקומות אחסון ויש מי שמפריע לו שמכשירי החשמל מול העיניים או שהכל מאוד עמוס על משטחי העבודה. לכן, עלינו להבין מה בדיוק מפריע לנו ואיך היינו רוצים לשנות את זה. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

ומה כל כך חשוב לבחור בשיפוצניק, קבלן או אדריכל שמציג בפנינו תיק עבודות

דרך תיק העבודות אתם יכולים ללמוד המון על בעל המקצוע. זה כמו שבוחרים צלם לחתונה. תיק העבודות בעצם יראה לכם עם אילו חומרי גלם בעל המקצוע אוהב לעבוד ולהבין האם גם אתם מתחברים לאותם חומרי גלם, זה גם יראה לכם מה הסגנון העיצובי המועדף על אותו בעל מקצוע ולא פחות חשוב, התמונות ימחישו לכם את התוצאה הסופית, את התאורה, הגימורים שמשלימים את המראה הכולל, האביזרים המשלימים, וכך תוכלו לקבל החלטה שקולה והגיונית לגבי אחד החללים הכי חשובים בבית, אם לא החשוב ביותר. 

רוצים לחדש או לשפץ את המטבח שלכם? אצלנו ב- NEWKIT תוכלו לעבור תהליך ייחודי, המותאם באופן אישי לצרכים שלכם. אנו מתייחסים לגודל החלל, למצב הקיים של המטבח, לנגרות ולארונות, מאפיינים ביחד אתכם את הצרכים שלכם ומה בעצם הייתם רוצים להשיג בסיום התהליך. אנו מסייעים לכם בחידוש המטבח בהתאם לסגנון העיצובי הקיים ומה שהייתם רוצים ליצור ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם. כעת, כל שנותר לכם הוא פשוט ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים. 

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה