דגשים לעיצוב מטבח כפרי לבן

אין ספק שאחד החלקים החשובים ביותר בבית הוא דווקא המטבח. זהו מקום שאנחנו מבלים בו שעות רבות, בין אם בקפה של הבוקר עם העיתון והכנת הכריכים לילדים, ובין אם בהכנת האוכל לכל בני הבית והארוחות המשפחתיות. אנחנו צריכים שהמטבח יהיה גם איזור נוח בהיבט הפונקציונלי שלו על מנת שנוכל לעבוד בו בקלות ובנוחות וגם שיהיה נוח בהיבט העיצובי בכדי שנוכל לשבת בו בנינוחות ונוחות, לשתות בו את הקפה שלנו ולסעוד את הארוחות המשפחתיות שלנו. 

אנשים רבים משקיעים זמן רב עם האדריכלים ומעצבי הפנים שלהם בתכנון מוקפד של איזור המטבח וגם כסף רב בשיפוץ שלו. ברוב המקרים של שיפוצים החלק הארי של תקציב השיפוץ יהיה דווקא על שיפוץ איזור המטבח.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

אחד העיצובי היותר פופולריים בשנים האחרונות בעולם המטבחים הוא עיצוב כפרי לבן ולכן החלטנו לתת לכם מספר דגשים כיצד ליצור מטבח בעיצוב כפרי לבן. 

רצפה וחיפוי קיר

אחד הדגשים החשובים ביותר בתכנון מטבח כפרי לבן הוא לשים דגש על החמימות שהמטבח הכפרי נותן לנו כאשר אנו נמצאים בו. אחת הדרכים המרכזיות להשיג את המטרה הזו היא באמצעות בחירת אריחים לרצפה ואריחים לחיפוי הקירות. ניתן לבחור, למשל, אריחים עם צורות לחיפוי הקירות ולרצפה אריחי טרה קוטה או אריחים דמוי אבן, כאשר גם ברצפה וגם בקירות מומלץ לשמור על גוון של צבעים שמנתיים או לבנים בכדי להדגיש את התחושה הכפרית והמשפחתית שהמטבח צריך לשדר. תמיד ניתן לשבור את הלובן אם רוצים למשל מטבח לבן שיש לבן ופרקט עץ למשל. 

ארונות עץ

שימוש בארונות עץ הוא מוטיב מרכזי במטבח הכפרי שתורם רבות לתחושת הביתיות והכפריות. בחרו את סוג העץ אותו אתם רוצים, כאשר שוב- גם כאן הצבע משחק מוטיב מרכזי ובחירה בצבעים שמנתיים או לבן נקי יעזרו לכם להשיג מראה חמים וביתי. בנוסף, יש לשים דגש על הגימורים של הנגרות, כמו למשל הצורה של הצד החיצוני של הדלת, וכמובן על הפרזול, בדגש על הידיות, ולחפש משהו שייתן גוון מעט עתיק אולי. למרות שמדובר בצבע לבן, יש היום צביעות מאוד איכותיות כמו למשל צביעה בתנור. 

ריהוט

גם הריהוט של המטבח צריך להוסיף לנפח הכפרי שלו, כאשר כל דבר בבחירת הריהוט צריך להילקח בחשבון החל מבחירת שולחן, בר וכסאות ועד הפריטים הקטנים כמו מוצרי החשמל שבהם תשמשו. גם כאן יש אפשרות לשלב קצת צבע בתוך הלבן. ניתן לרכוש עבור המטבח מוצרי חשמל בעלי גוון וינטג׳י שיעזרו לכם להדגיש את הקו העיצובי הכפרי בו בחרתם עבור המטבח שלכם כמו למשל: קומקום, מיקסר, מכונת קפה עתיקה ועוד מגוון רב של מוצרים אותם תרכשו למטבח שלכם. 


אנחנו ב-Newkit חידוש מטבחים נעזור לכם לעצב את המטבח שלכם בסגנון כפרי בהתאם לקו העיצובי של שאר הבית ובהתאם לחזון שלכם. תודות לניסיון הרב שצברנו עם השנים אנו נוכל לעצב עבורכם מטבח כפרי בעלות נמוכה תוך שימת דגש על הפרטים הכי קטנים בעיצוב ה

newkit

כתוב/כתבי תגובה