חיפוי קיר מטבח: חידושים ופתרונות שהגיעו לשוק

חיפוי קיר מטבח הוא אחד הדברים היותר חשובים שעלינו לשים אליהם לב כאשר אנו מתכננים ומעצבים את איזור המטבח בבית שלנו. בראש ובראשונה חיפוי קיר המטבח מהווה סוג של תעודת זהות ביחד עם הארונות והנגרות שכן זהו אחד הדברים היותר בולטים כאשר מסתכלים לראשונה על המטבח שלכם ולכן ביכולתו ליצור רושם ראשוני חיובי מאוד. מעבר לכך החיפוי גם מהווה סוג של אלמנט עיצובי נוסף במטבח ויכול לתת דגש על סגנון העיצוב אותו בחרנו למטבח, בין אם זה סגנון מודרני יותר או סגנון כפרי. 

כיום קיים מגוון רב של אלמנטים לחיפוי קיר מטבח ולכן הגמישות העיצובית שלנו היא כמעט אינסופית וכל דבר שנרצה ליצור או להדגיש ניתן לעשות גם באמצעות החיפוי קיר. בנוסף לכל הדברים שציינו לחיפוי הקיר יש גם תפקיד פונקציונלי משמעותי ביותר במטבח והוא ההגנה על קירות המטבח. אנו רואים במטבחים רבים כי על הקירות ישנם כתמים מהכנת האוכל אותם לעיתים לא ניתן להוריד. כאשר נחפה את הקיר באחד מן האלמנטים שעליהם נדבר בהמשך נוכל לנקות בקלות רבה כל לכלוך שנוצר במהלך הבישול על החיפוי וכך נשמור על ניראות המטבח לאורך זמן. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

סגנונות חיפוי קיר למטבח

כפי שכבר ציינו ישנם לא מעט סגנונות וחומרי גלם בהם ניתן כיום להשתמש לחיפוי קירות המטבח כאשר בחירת החומר תלויה כמובן בהתאמה שלו לשאר חלקי המטבח הבית, לסגנון העיצוב אותו בחרנו ועוד. אחד החומרים הפופולריים ביותר הוא שיש כאשר במקרים רבים משתמשים לחיפוי קיר באותו שיש בדיוק שבחרנו עבור משטח העבודה.

הדבר גורם לכך שתהיה המשכיות וניראות מוקפדת ויוקרתית במטבח. פתרון נוסף לחיפוי הקיר הוא פסיפס אותו ניתן להדביק על קירות המטבח שיהיה מתאים בעיקר לסגנונות מודרניים יותר של עיצובים כאשר היתרון המרכזי שכאן הןא שהגמישות העיצובית היא כמעט אינסופית בהיבט של גוונים ועיצובים. עבור מטבחים בעלי סגנון עיצוב כפרי יותר ניתן לרכוש פתרון של חיפוי קרמיקה שאותו ניתן להשיג בגוונים וצבעים שונים גם כן, אך בניגוד לפסיפס משהו שבטאץ׳ העיצובי אותו נותנת הקרמיקה מתאים מאוד למטבחים בסגנון כפרי או וינטג׳. אלמנט נוסף בו ניתן להשתמש בתור חיפוי קיר למטבח הוא אריחי עץ סינטטי כאשר היתרון המשמעותי של השימוש בהם הוא העובדה שהם מתאימים בצורה ניכרת לנגרות שיוכלו להוסיף לה רבות. 


אנחנו בחברת NEWKIT חידוש מטבחים מתמחים במגוון רב של פתרונות לעיצוב המטבח ובין היתר גם בפתרונות וחידושים של חיפוי קירות המטבח. אנו מבינים את המשמעות הרבה בין בהיבט העיצובי ובין היבט הפונקציונלי של האלמנט הזה ולכן אנו נשמח לייעץ לכם כיצד להתאים את החיפוי של הקירות לשאר חלקי המטבח בעזרת הנסיון הרב שצברנו בעולם עיצוב המטבח.

newkit

כתוב/כתבי תגובה