שיפוץ מטבח קומפלט

חולמים על מטבח חדש, בעל מראה עיצובי ייחודי והכי חשוב פרקטי? בודקים את כל האופציות לגבי שיפוץ מטבח קומפלט ורוצים לקבל החלטות חכמות? אין ספק כי המטבח הוא אחד החללים הכי חשובים בבית וגם הכי מורכבים ומאתגרים בהיבט של שיפוץ. יחד עם זאת, אם מקבלים החלטות נכונות והכי חשוב מתכננים את המטבח כמו שצריך, מדובר במענה מושלם לצרכים שלנו.

מתי נעשה שיפוץ מטבח קומפלט?

יש כל מיני סיבות שמעודדות אותנו לשפץ את המטבח ולהחליפו לגמרי בחדש. למשל, כשיש בעיות או ליקויים במערכת המים הקשורה למטבח, הצנרת ישנה מאוד, יש נזילות חוזרות וכדומה. במטבחים מאוד ישנים אנשים מבינים כי תיקון אחרי תיקון כבר לא עושים את העבודה ולפעמים פשוט עדיף להתחדש 🙂 סיבה נוספת היא כאשר לקחנו החלטה לשפץ את הבית או הדירה כולה. אנו עוברים לבית חדש, רכשנו דירה ולכן אנחנו רוצים כבר לשפץ את כל החללים בבית ולהשקיע עד הסוף.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

תכנון נכון הוא המפתח לשיפוץ מוצלח

כדי שהמטבח הבא שלכם יהיה באמת מושלם ויתן מענה מלא למרבית הצרכים ואולי אפילו לכולם, כדאי לעשות סדר. קודם כל בחנו והסתכלו על המטבח שלכם, עברו חלק חלק ובדקו מה הייתם רוצים לשנות. מה אין לכם, מה הייתם רוצים שיהיה, מה חסר לכם? יותר מקומות אחסון? יותר מגירות ופחות ארונות או פחות מגירות ויותר ארונות, אולי משטח הכנה גדול יותר? שיש לבן? תאורה חזקה? מקרר אינטגרלי? עשו רשימה של כל הפרטים וקבלו מענה לרשימת צרכים. 

בחרו חומרים פרקטיים, קלים לתחזוקה וניקוי

אחת הטעויות שחוזרות על עצמן פעם אחר פעם היא כאשר אנשים שמשפצים את המטבח שלהם בוחרים חומרים, חיפויים ומשטחים שאינם נוחים לתחזוקה. המטבח הוא חלל שבו יש כל הזמן שינויי טמפרטורה ולכן החומרים חייבים להיות עמידים לחום, לקור, לחומרי ניקוי ולכתמים. לא חבל על הכסף? הרי גם ככה אנחנו משקיעים כל כך הרבה זמן ומחשבה אז למה שלא יהיו אליה מוצרים פרקטיים שישרתו אתכם נאמנה ולא יכאב לכם הלב? יש היום כל כך הרבה פתרונות פרקטיים וחדשנות טכנולוגית אז שווה להכיר את אותם חידושים. 

אילו בעלי מקצוע אני צריך לשיפוץ מטבח קיים?

ובכן זה מאוד תלוי מה אתם רוצים לעשות במטבח? האם אתם מתכננים לשבור קירות המפרידים בין המטבח לסלון, האם אתם מחליפים את כל המטבח ומשנים אותו לגמרי או אולי רוצים לחדש ולהוזיל עלויות? במידה ושוברים קירות צריך לגשת לתכנית האדריכלית של הבית ולהיעזר באדריכל. במידה ולא, חברה מקצועית או מעצבת פנים יכולים לגמרי לעשות עבורכם עבודה טובה, מקצועית ונאמנה.

לפרטים נוספים אודות שיפוץ מטבח קומפלט צרו איתנו קשר. הצוות של NEWKIT ישמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה