חידוש מטבח עם טפט: מתי זה עובד ומתי לפנות לאיש מקצוע?

במציאות של היום ובשוק הישראלי בפרט המטבח הוא הלב הפועם של הבית. בבתים מסויימים הוא החלל העיקרי בו כל המשפחה מתרכזת ונעשה בו שימוש הנרחב ביותר ועל כן הוא גם החלל שמתבלה במהירות הרבה ביותר. אם בעבר כל המטבחים נראו ועוצבו בדיוק אותו דבר, הרי שהיום מגוון האופציות לנראות המטבח נרחבות מאוד וישנה התייחסות לא רק לפרקטיות של מרחב המטבח, אלא גם מחשבה עמוקה לגבי האסתטיות שלו ולגבי מה בעל הדירה רוצה לשדר לעולם. 

חידוש המטבח כל מה שצריך לדעת

במקרים רבים לאחר שנים של שימוש במטבח ישנו רצון או צורך אמיתי לחדש את המראה ולא בהכרח קיים הממון או הרצון להשקיע בהחלפת המטבח כולו. פעמים רבות גוף המטבח עדיין תקין ומשרת את בני הבית בצורה אופטימלית והשינוי המתבקש הינו רק שדרוד אסתטי. אופציה טובה שנותנת מענה מושלם לנראות ללא עלות רבה הינו שימוש בטפטים לשינוי חזיתות ארונות המטבח. הטפטים משנים ומשדרגים את המראה של כל החלל ויכולים ליצור את האוירההמבוקשת בקלות, פשטות ובעלות זולה. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

טפטים- הרטרו מגיע למטבח

 התמונה העולה בעיני רוחנו ברוב המקרים כאשר מדובר בטפטים היא של משהו מיושן מאוד אפילו מעט ארכאי אולם הטפטים היום שונים בתכלית ממררה זה. החומרים בהם משתמשים על מנת לייצר את הטפטים מבטיחים שהם יהיו עמידים במשך מספר שנים לא מבוטח והעיצוב מודרני, עדכני ומרשים מאוד. היתרון המאוד משמעותי בשימוש בטפטים הוא שיש מגוון רחב של אפשרויות שניתן להשתמש בהם בארונות המטבח וכך כל אחד שרוצה לחדש את המטבח ימצא את הטפט המדוייק עבורו מאיכות, נראות ועמידות. 

יתרונות חידוש מטבח על ידי טפטים

כבר ציינו כי מגוון הטפטים היום מאפשר לכל אחד למצוא את הטפט המתאים עבורו אך ישנם יתרונות נוספים. 

יתרון משמעותי הינו העלות הנמוכה. אין צורך להשקיע במטבח חדש ולהחליף את הארונות, אין סיבה לבצע שיפוץ מקיף או לחדש את הפריטים שכבר קיימים במטבח.  עלות הטפטים הינה סבירה ואף אין הכרח להשתמש באיש מקצוע על מנת להדביק את הטפט. הדבקת טפט במטבח היא פעולה פשוטה וקלה ואין צורך בכלי עבודה על מנת לבצעה. יתרון נוסף הוא העמידות רבת השנים של הטפט כך שהמטבח יראה מצויין בשנים הקרובות ובמידה והטפט מתבלה או שפשוט נמאס מהדוגמא שלו אין שום בעיה לקלפו ולהדביק טפט אחר במקומו.

חשוב לציין, כי הדבקת טפט אפשרית בכל מטבח אלא במקרים בהם ארונות המטבח הקיימים ישנים, מתפרקים וסדוקים. במקרים אילו אין ברירה אלא לעשות שינוי משמעותי יותר כמו החלפת חזיתות הארונות שהוא פתרון זול יותר בהשוואה לשיפוץ והחלפת המטבח כולו. 

רוצים לשמוע מידע נוסף על חידוש מטבחים? חברת NEWKIT בעל ניסיון רב בחידוש מטבחים בהתאמה אישית. צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה על כל השאלות.

newkit

כתוב/כתבי תגובה