ציפוי ארונות מטבח

כאשר אנו מתכננים שיפוץ מקיף לבית שלנו אחד הדברים שעלול להרתיע אותנו מעט בהיבט של עלויות הוא שיפוץ המטבח. כתוצאה מכך, בעלי דירות ובתים פרטיים רבים פונים דווקא לנישה אחרת וזוהי כמובן חידוש המטבח הישן. 

המחשבה לכיוון של חידוש המטבח הישן מתבססת כמובן על העובדה שהמטבח הישן עדיין במצב טוב וכל מה שהוא צריך על מנת להיראות שוב במיטבו כאילו היה חדש זה מייקאובר מקיף. כאשר אנחנו פונים לקו של מייקאובר למטבח הישן אנו נתרכז הרבה מאוד בהיבט של אסתטיקה וקוסמטיקה, ואלו יקחו אותנו לשני מישורים. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

המישור האחד הוא חידוש הניראות של המטבח על מנת שיהיה מעוצב בצורה יפה, עדכנית ומרהיבה והמישור השני הוא חידוש של אלמנטים ישנים עם מעט שדרוג פנימי, כמו צירי דלתות ומסילות של המגירות, למשל. אחד האלמנטים המכריעים בניראות הסופית של המטבח המחודש שלכם הוא ציפוי של ארונות המטבח על מנת להעניק לו מראה חדש. בסופו של דבר ארונות המטבח הם אחד הדברים הראשונים שרואים שנכנסים אלינו למטבח ולכן חשוב מאוד שהן יראו במיטבם בכדי ליצור רושם ראשוני חיובי.

על מה יש לשים לב כאשר אנו מצפים את ארונות המטבח?

לפני שאני בוחרים את ציפוי ארונות המטבח החדש שלנו יש לשים לב לשני דברים מאוד חשובים במהלך הבחירה. קודם כל, יש לשים דגש על העיצוב של הציפוי של הדלתות החדשות, שכן עליו להשתלב היטב עם שאר חלקי המטבח וגם שאר חלקי הבית. כמו כן, במידה ואנו רוצים ליצור אלמנט עיצובי של מטבח כפרי לאחר השיפוץ נוכל להיעזר בציפוי הדלתות בתור הדגשת האלמנט הזה. מעבר לפן העיצובי כדאי גם לשים לב לעמידות של החומר ממנו אנו רוצים ליצור את הציפוי של הארונות, שכן עליו להתאים לסביבת המטבח בהיבט של כתמים, שריטות וכלל חשוב שתהיה לו עמידות גבוהה. 

אילו אפשרויות קיימות לציפוי ארונות מטבח

לנו בניו קיט חידוש מטבחים קיימות מגוון רחב מאוד של אופציות לציפוי ארונות המטבח. ניתן לצפות את דלתות המטבח בציפוי דמוי עץ איכותי דגם שיתן מראה יוקרתי למטבח וגם יגן על הארונות בצורה מיטבית. מעבר לציפוי דמוי עץ ניתן לצפות את הדלת בעץ פורניר שמודבק על גבי הדלת עצמה. 

מעבר לציפוי של הדלתות ניתן להחליף את הדלת כולה לדלת פורמייקה או לדלת זכוכית או זכוכית עם פרופיל אלומיניום על מנת ליצור מראה יוקרתי ומודרני יותר. שיפור הניראות של המטבח תורם רבות לשיפוץ ונותן לנו ולאורחים שלנו תחושה כאילו המטבח חדש לגמרי. לסיכום, במחיר של כחמישית מעלות שיפוץ מטבח חדש ניתן לקבל מטבח מחודש מרהיב שישרת אותנו עוד שנים רבות וירגיש כאילו הוא מטבח חדש.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה