החלפת דלתות לארונות מטבח

ישראלים רבים רוצים לחדש את המטבח הקיים שלהם אך אינם רוצים להיכנס אל תוך שיפוץ מסיבי בין אם בהיבט של זמנים, לכלוך, לחץ ששיפוץ לעתים גורם ובין אם בהיבט התקציבי. אין ספק כי החלפת דלתות לארונות המטבח היא אחת הדרכים היותר טובות לשדרג את המראה של המטבח הקיים ולמקסם את הפוטנציאל של אחד החללים הכי חשובים בבית גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט העיצובי. 

בואו נדבר קצת על הדלתות של המטבח

למעשה, ארונות ומגירות המטבח הם אלו שמעניקים לחלל את הצד העיצובי המרשים והייחודי. הם משרתים אותנו לאחסון שנחשב לצורך בסיסי וחשוב בחלל כמו המטבח. אנו פותחים את הארונות והמגירות במטבח עשרות אם לא מאות פעמים ביום. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

יש שני סוגים של החלפות דלתות במטבח:

  1. החלפת החזיתות בלבד
  2. שינוי אופן החלוקה של הדלתות והחלפת החזיתות – אם אתם ממש רוצים לשדרג את המטבח ולהשקיע קצת יותר, ניתן להוסיף מגירות, ארונות ובאופן כללי לבחון את רמת הפונקציונליות של המטבח עבור הצרכים שלכם. 

במידה ואתם מחליטים להישאר בדיוק עם אותה חלוקה ורק להחליף את החזיתות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את העיצוב שמתאים לכם. 

כמובן שחשוב לשאול את עצמכם מה התקציב העומד ברשותכם ולהגדיר מראש מה הייתם רוצים לקבל מהמטבח החדש.

איך לבחור את החזית המושלמת?

יש בישראל 3 סוגי חזיתות פופולאריים במיוחד: חזית מפורמייקה, חזית אפוקסית וחזית בציפוי פולימרי. בהיותכם לוקחים החלטה, שווה לשקול את כל הנושא בהיבט של מחיר, ניקיון, תחזוקה, עמידות החומר ומורכבות ההתקנה. 

בעבר חומר הפורמייקה היה נחשב לבעייתי מבחינת האיכות אבל היום מדובר בפורמייקה הרבה יותר איכותית ואין היפרדויות של החומרים. מדובר בשכבות של נייר וככל שהיא עבה יותר היא גם איכותית יותר. אם אתם מעוניינים לשלב פיתוחים וחריטות, היא פחות מתאימה. 

חזית אפוקסית מעניקה למטבח מראה מודרני ועכשווי והיא עמידה לחומרי ניקוי אבל פחות עמידה בהשוואה לפורמייקה. החזית צבועה באותו מרקם וצבע אחידים וניתן לבצע חריצות או להוסיף ידיות אינטגרליות. תוכלו לבחור בין אפקט וואש, מאט או מבריק ולהגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד. אופציה נוספת היא חזית פולימרית. הכוונה לחומר גמיש המבוסס על פלסטיק ללא חיבורים או קאנטים. המראה הוא ממש כמו של הדלת האפוקסית אבל באיכות של פורמייקה. קיימת אופציה נוספת של חזיתות מזכוכית הנחשבות לאופיינתיות אבל הן פחות נוחות בהיבט של תחזוקה משום שהן מאוד מתלכלכות. 

מה חשוב בהחלפת החזיתות ?

  1. תכנון נכון
  2. התאמה לטעם אישי
  3. דלתות איכותיות ועמידות לאורך השנים
  4. ניקיון ותחזוקה פשוטים
  5. מקצועיות ודיוק הן בייצור ובן בהתקנה

לפרטים נוספים אודות חידוש המטבח והחלפת חזיתות אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת NEWKIT מתמחה בעיצוב וחידוש מטבחים בשלל סגנונות ועיצוב עם הקפדה על איכות ורמת גימור גבוהה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה