ארונות מטבח תלויים, הופכים מטבחים למרווחים

כשמתכננים ומעצבים ארונות מטבח זה חייב להשתלב עם העיצוב ועם המראה הכולל של המטבח כולו. ארונות מטבח לא נהוג להחליף כל כמה שנים אלא כל תקופה ארוכה יותר, ולכן כדאי מאוד לבחור ארונות שימושיים ופונקציונליים שתהיו מרוצים מהם ושיענו על הצרכים שלכם. 

ארונות מטבח 

ארונות מטבח הם החלק העיקרי בחלל המטבח והם אלו שיכתיבו את הסגנון העיצובי שלו. היום כשיש היצע רב ואפשרויות עיצוב אין-סופיות קשה להחליט על ארונות המטבח, כדי להקל על קבלת ההחלטה יש כמה נקודות שכדאי לכם לשים לב אליהן אבל בתחילה, יש להבין שכאשר מדברים על ארון מטבח הכוונה למעשה לשני חלקים: גוף הארון שזה חלקו הפנימי ודלת הארון, אלו שני חלקים שונים אשר בנויים מחומרים אחרים ומשמשים למטרות שונות אשר יחד מרכיבים ארון שלם.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

  • בבסיס העיצוב מתייחסים לסוג המטבח שלכם מבחינת אופי, גודל, מיקום הפריטים בחלל ומקומות האחסון הנדרשים, כמה ובאיזו צורה תרצו את טורי הארונות? האם קיים אי במטבח?

כמו כן, יש להתייחס לפונקציונליות ולנוחות השימוש של כל בני הבית מהתאמת גודל הארונות וגובה הארונות התלויים ועד למגבלות טכניות ושיקולים עיצוביים.

  • בשלב הבא מתייחסים לפתרונות אחסון כאשר כיום ניתן לאחסן ולהסתיר מכשירים חשמליים או להחביא פונקציות שימושיות אחרות בתוך ארונות המטבח, כדי ליצור מראה אסתטי יותר למטבח. 
  • לבסוף מתייחסים לעיצוב החיצוני של הארונות מבחינת הדלתות והידיות בהתאם לסגנון הרצוי ולבחירת החומרים והצבעים שמהם יהיו עשויים ארונות המטבח אשר ישתלבו עם חיפוי הקיר, משטח העבודה, הכיור והברזים שבמטבח. 

ארונות מטבח תלויים, הופכים מטבחים למרווחים

מטבחים קטנים מציבים אתגרי אחסון מורכבים, ארונות תלויים הם פתרון אחסון מעולה החוסך מקום בשטח הרצפה ומוסיף ממד נוסף למטבח. אם המטבח שלכם לא מספיק מרווח, ארונות מטבח תלויים הם הפתרון, הם יעניקו למטבח מראה מרווח יותר ושימוש יעיל במרחב. בארונות מטבח תלויים ניתן לאחסן פריטים רבים וחפצים שונים ולנטרל את העומס הרב על השיש ועל משטחי העבודה, דבר הגורם למטבח להיראות גדול ומאוורר יותר. 

יתרון נוסף שיש לארונות מטבח תלויים הוא שהם נוחים לשימוש ולאחסון של פריטים שונים, במיוחד אלו שנרצה לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים.

אם החלטתם ללכת על הסגנון הזה ולהתקין ארונות מטבח תלויים יש לבדוק את איכות המערכת שעליה נתלים הארונות מבחינת החוזק שלה והעמידות. 

כשחלל המטבח העומד לרשותנו קטן וצפוף, חווית השהייה בו הופכת לפחות נעימה וכך גם העבודה בו. כיום אפשר לשנות זאת, בין השאר, באמצעות ארונות מטבח תלויים שיעניקו למטבח אשליה של חלל מרווח נקי ויעיל עם פתרונות אחסון שהם בעלי חשיבות רבה. ככל שמעמיסים יותר פריטים ומוצרים על משטחי העבודה, המטבח הופך לעמוס ולא נוח לעבודה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה