לא על האי לבדו: טיפים לבחירת משטח עבודה למטבח

במקום שבו פעם המטבח היה מיועד לבישול בלבד, המטבחים של היום הם חללים משפחתיים שמשמשים לבישול, כמובן, אבל גם לאירוח, לארוחות, לעבודה על משטח נוח ואפילו לבילוי.

לכן תכנון מטבח בפירוט רב מהשלב הראשון הוא חובה, ומאמר זה מציג טיפים לבחירת משטח עבודה למטבח, כך שתוכלו לקחת את כל רעיונות עיצוב המטבח היצירתיים שלכם ולהתאים אותם לטיפים הפרקטיים על מנת ליצור חדר מאוזן לחלוטין.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

עיצוב מטבח: ההיבטים הבסיסיים

עיצוב מטבח מתבצע באופן הטוב ביותר על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום שמתאימים תוכנית עיצוב לצרכים שלכם. הסיבה לכך היא שאופן השימוש שלכם במטבח משפיע לעומק על הבחירות העיצוביות למשטח עבודה.

ניתן לבחור את משטח העבודה המתאים לבד בגישת מקצוען, אבל מומלץ להתייעץ עם מומחי עיצוב מטבחים לגבי השלבים המתאימים בדיוק להעדפות יכם מהמטבח המוגמר מבחינת פריסה ופרקטיות. כך תוכלו לבחור את משטח העבודה המתאים לכם שישתלב היטב בחלל המושלם.

החלטה על אופן השימוש במטבח

בחירת משטח עבודה למטבח מבוססת על תכנון פריסה שמתאימה לחלל, והאופן המועדף לשימוש במטבח. המטבחים של היום הם מרכז הבית, לכן אנשי מקצוע ניגשים לעיצוב מנקודת מבט של חשיבה על הפריסה במונחים של רגעים, עם מקומות לבשל, לאכול, לארח, ולפעמים האי במטבח הופך למקום לשבת לעבוד בו.

מדידות

במצבי לחץ הולך וגובר לבצע מגוון תפקידים חיוניים במטבח כמו הכנת אוכל למשפחה, מנוחה, עבודה ואירוח, פריסת מטבח טובה ואחסון הולם חשובים יותר מאי פעם בתכנון מבטח, אבל חשוב שהעיצוב יתאים לכל הצרכים שלכם. התכנון תלוי במדידה מדויקת שיש לבצע לפני שתתייעצו עם איש מקצוע מומחה בעיצוב.

בתכנון ובחירת משטח עבודה למטבח, יש להימנע משאפתנות מוגברת עם אלמנטים עצמאיים, וחשוב למדוד במדויק את הרצפה כך שהאי יתאים בנוחות לחלל שלכם. כאשר האי ממוקם במרכז, הוא משאיר מספיק שטח רצפה על מנת שתוכלו לתמרן ולגשת לשאר המטבח.

האזור שמתחת למשטח השיש של האי במטבח חיוני גם הוא מכיוון שהוא מציע מקום בשפע לאחסון ולציוד חיוני למטבח, כגון מקרר נמוך ומגירות עמוקות.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על חידוש, שינוי, שדרוג או שיפוץ המטבח שלכם בתקציב נוח ונגיש לכל כיס? חברת NEWKIT מתמחה בחידוש מטבחים במגוון של סגנונות ובהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. נשמח לסייע לכם בכל שאלה או החלטה, ללוות אתכם באחת ההחלטות הכי חשובות שתקחו לגבי הבית שלכם, שכן למטבח חשיבות רבה בהתנהלות השוטפת שלנו מצד אחד ובמראה העיצובי של הדירה או הבית מצד שני. נשמח לקחת את מירב השיקולים בחשבון ולהתייחס לתהליך בכובד ראש. אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונחזור אליכם ממש בקרוב. 

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה