מוצרים משלימים למטבח של בשלנים אמיתיים

המטבח הוא לב ליבו של הבית ודברים רבים במהלך היום סובבים סביב המטבח. ההורים מבלים זמן רב בכל יום במטבח, הן בהכנת האוכל והן בטיפול בכלים המלוכלכים והנקיים, באחסון מזון ועוד. 

במרוץ החיים שבו כל אחד מבני הבית עסוק בנושאים רבים נוספים, מומלץ לרכוש כמה מוצרים משלימים למטבח, כדי לשדרג את עבודת היום יום במטבח וליצור קלות וזריזות בהכנת המאכלים השונים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מוצרים משלימים למטבח של בשלנים אמיתיים

הבסיס לבישולים נוחים ובריאים הם סירים ומחבתות איכותיים. בשנים האחרונות מיוצרים ומשווקים סירים בטיב מעולה בעלי בסיס איכותי אשר מפזר את החום של הלהבה באופן שווה וכך המרקם של המטעמים הוא ייחודי. כדאי לרכוש כמה סירים מסוג זה בגדלים שונים על פי הצורך של כל משפחה.

עקב השימוש הרב בירקות כדאי שתהיה במטבח מטחנה של ירקות אשר קוצצת אותם במהירות בגודל הנדרש וכך תוך דקות אפשר להכין מהירקות שנחתכו סלט מפנק, או לחלופין לרסק שפע של ירקות עבור הכנת קציצות ירקות משובחות או כל מעדן אחר.

האהבה הגדולה לצ’יפס והרצון לשמור על הגזרה ולא להשתמש בכמות גדולה של שמן, הובילה את יצרני המכשור החשמלי להמצאת צ’יפסר מצוין לטיגון תפוחי האדמה האהובים בכף שמש אחת בלבד. אף על פי שזה נשמע מוזר הצ’יפס יוצא טעים מאד ואף אחד לא יכול לשער שתפוחי האדמה הללו הוכנו באמצעות סיר מתוחכם הכולל כף שמן אחת בלבד. 

מיקסר לאפיה קלילה 

תוכניות הטלוויזיה הרבות בנושא בישול ואפייה רתמו משפחות רבות לשפר באופן ניכר את היכולות שלהם בתחום הבישול והאפייה. לשם כך הן הוסיפו למטבח שלהן אי, כך שתהיה עמדת עבודה נוספת ואפשר יהיה לעבוד במקביל. 

לצורך הכנת מטעמים מיוחדים נעזרים הבשלנים במוצרים משלימים למטבח שהם חדשניים שבעבר לא השתמשו בהם, כי לא ידעו על קיומם כמו מדחום לבדיקת רמת החום של התבשיל או של השמן לצרכי טיגון במחבת, שייקר לסלט, כוסות מידה בכמה גדלים, כפיות מידה בכמה גדלים, רינגים עגולים להכנת מאפים מדויקים, משטח סיליקון להכנת בצק בגודל הנדרש, סוחט לימון מסיליקון, פורס אבטיח פורס מנגו, קולפנים איכותיים ועוד שפע של גאדג’טים בטיב מעולה.

השימוש בכל הפריטים הללו יוצר עבודה מקצועית במטבח ובני הבית נהנים מאד ממהלך העשייה תוך שיתוף פעולה בין הגורמים השונים ובעיקר מהתוצאה הסופית המרהיבה. ההקפדה על ההכנה בהתאם למתכונים יוצרת מאכלים יוצאי דופן אשר מוגשים באופן מרדים ואסתטי על המגשים בעת הארוחה. 

המוצרים המשלימים עשויים מחומרים שונים כמו פלסטיק או מתכת והם מיוצרים תוך הקפדה על שימוש בהרכבים המתאימים להכנת מזון.

אנחנו נשמח לייצר או לשדרג עבורכם את המטבח המושלם, כך תוכלו להוסיף מוצרים משלימים למטבח של בשלנים אמיתיים.

newkit

כתוב/כתבי תגובה