טיפים לשיפוץ המטבח במינימום הוצאות

אין ספק שהמטבח הוא אחד האיזורים החשובים ביותר בבית כאשר משפחות משקיעות בו כסף רב על מנת להפוך אותו לפונקציונלי יותר ונוח יותר. אם בעבר היינו מבשלים במטבח ומוציאים את האוכל החוצה, ממש כמו במסעדה, היום מדובר בחלל המשלב גם את תהליך הבישול וגם יצירת חוויות משפחתיות יחדיו. אחד הטרנדים היותר בולטים בעולם המטבחים הוא שיפוץ ושדרוג המטבח במקום החלפת המטבח הישן במטבח חדש. שדרוג המטבח הקיים קודם כל חוסך לנו כסף רב ובמקביל הוא גם מקנה לנו שימוש במטבח חדש, נוח ומרהיב יותר במידה ואנו יודעים שזהו פתרון זמני עד למעבר דירה למשל. חברות רבות פועלות כיום בתחום שיפוץ ושדרוג המטבח הקיים כאשר ישנן מגוון רב של אופציות של מה ניתן לשפץ במטבח על מנת לחדש אותו להפוך אותו לנעים ונוח יותר. 

שיש למטבח

חידוש השיש למטבח הוא אחד הדברים החשובים בתהליך חידושו שכן הוא דבר מאוד בולט במטבח. במידה והשיש תקין ואין בו סדקים ניתן לבצע בו רק ליטוש על מנת שיראה חדש יותר אך אם קיימים סדקים מעבר לבעיית ניראות זו עלולה להיות גם בעיה תברואתית היות ומצטברים שם חיידקים ולכן כדאי להחליף את השיש. ניתן להחליף את השיש במטבח למשטח קוריאן שייתן למטבח שלכם מראה חלק ועדין אך מרהיב ומיוחד מאידך או ללכת על פתרונות אחרים זולים יותר אך עמידים לאורך שנים. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

ארונות מטבח

על מנת לחדש את המטבח אין צורך להחליף את כל הארונות ולעשות נגרות חדשה בעשרות אלפי שקלים. אם הארונות עצמם במצב טוב אנחנו יכולים יכולים לפרק את הדלתות ואת הצירים שלהן ולהחליף אותם בצירים חדשים ודלתות חדשות שנראות טוב יותר על מנת לקבל מראה חדש ורענן למטבח. הארונות הם חלק חשוב מאוד מהעיצוב של המטבח ויש שיגידו שהן הפנים של המטבח. לכן, מתיחת פנים של הדלתות ופתרונות האחסון יכולה לשדרג רבות את המטבח. בנוסף בהיבט המבני של הנגרות ניתן לשדרג גם את רכיבי הפרזול של הארונות מטבח כמו החלפת כלל המסילות של הארונות ואפילו שינוי הידיות שלהם. 

קרמיקה למשטחי העבודה

במטבחים רבים אנו רואים אלמנטים של חיפוי קרמיקה לקיר בחלק שבין משטחי העבודה לבין הארונות של המטבח. מעבר לאלמנט עיצובי שנותן טאץ׳ כפרי או מודרני למטבח זהו גם כלי פרקטי על מנת למנוע כתמים של שמן או אוכל על קירות המטבח ובכך לא נצטרך לבצע צביעה של המטבח בכל פעם מחדש. הקרמיקה היא פשוטה מאוד לנקיון ותורמת רבות לעיצוב המטבח לאור הגמישות העיצובית שלה. ניתן לבצע אלמנטים רבים בהיבט של שדרוג ושיפוץ המטבח כאשר הכל תלוי בתקציב שלנו ובכמה אנחנו באמת רוצים להשקיע בבית בהתאם לאיך אנחנו רוצים שהמטבח שלנו יראה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה