מקרר בילד אין או מקרר אינטגרלי? גלו מה מתאים לעיצוב המטבח שלכם

במטבחים המודרניים קיימות שתי אופציות לשילוב של מקרר במראה הכללי של המטבח. האחת היא מקרר בילד אין והשנייה היא מקרר אינטגרלי.

מקרר אינטגרלי  

מקרר אינטגרלי הוא חלק מהנראות הכללי של המטבח שבו רואים ארונות, מגירות, מדיח כלים, תנור אפייה ומקרר. כל מוצר או ארון ממוקם בנישה שלו וביחד הם יוצרים את הנראות הכללית של המטבח. בעת תכנון המטבח החדש או המשודרג, נקבע לכל אחד ממוצרי החשמל המיקום שלו והוא מותאם לגודלו. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

יש מוצרי חשמל שיש להם גודל סטנדרטי כמו מקפיא שמונח מתחת לשיש, מדיח כלים גדול או קטן שממוקמים גם הם מתחת לשיש, תנור אפייה בגודל הסטנדרטי או הרחב יותר. לגבי מקרר יש להחליט מראש איזה מקרר רוצים לרכוש וכך להתאים את גודל הנישה עבורו. 

קיים היצע נרחב של מקררים אשר מתאימים לנישה של מקרר אינטגרלי, כך שכל המוצרים יהיו בקו אחיד ובעומק זהה. 

מקרר בילד אין 

מקרר בילד אין הוא בעל צירים מיוחדים אשר מאפשרים לו פתיחה נוחה במיוחד. הוא ממוקם בכל מקום במטבח שהוא הנוח ביותר עבורו והעומק שלו הוא קו הארונות. רק הדלתות בולטות מעבר לקו הארונות וזאת כדי לאפשר פתיחה נוחה של תשעים מעלות של דלת המקרר, או אם מדובר במקרר 2 דלתות גם את דלת המקפיא. 

באופציה הזו משאירים גם מרווח משני צדי המקרר, כדי שיהיה לו אוויר וגם לנוחות מרבית בעת פתיחת הדלתות שלו.

בחירה של מקרר 

בחירה של מקרר אמורה להיות בהתאם לצורך של כל משפחה ולהרגלי הבישול, האפייה והאירוח שלה. משפחות קטנות יסתפקו במקררים קונבנציונליים וירכשו מקרר אינטגרלי, או מקרר בילד אין על פי מבנה המטבח שלהם. 

משפחות גדולות יותר שיש בהם כמה ילדים, או משפחות אשר נוהגות לארח אורחים רבים בסופי שבוע או בחגים, זקוקות לשטח אחסון רחב בתוך המקרר וגם שטח לאחסון רב במקפיא. 

אחת האופציות המעניינות בתחום זה הם המקררים בעלי 4 דלתות אשר מאפשרים סידור נוח במיוחד של הירקות, הפירות והמאכלים המוכנים. בנוסף לכך יש בהם שטח נרחב למאכלים מוקפאים ולאחסון פריטים כמו ירקות קפואים, בשר, דגים ודברי מאפה.

אחד היתרונות הבולטים של חלק מהמקררים הוא בעובדה שאפשר לשנות את רמת הקירור ולהפוך צד אחד של המקפיא למקרר בימים מסוימים שבהם יש נחיצות לאחסון רב יותר של מזון בקירור מאשר בהקפאה, כמו לקראת החגים כשהמקרר עמוס במטעמים מוכנים.

לאחר כמה ימים, אפשר להחזיר את המצב לקדמותו, להעביר את רמת הקירור להקפאה ולאחסן במקרר מוצרים קפואים.

חשוב מאד שנתכנן מראש מהו המקרר הרצוי בכל בית כדי ליצור את הנראות המיטבית, אנו לשירותכם בכל עצה ובכל חשיבה משותפת.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה