קונים מטבח חדש? הכירו את הדגמים המובילים כיום

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים הינם אופציה אשר דיירים רבים רואים כמועדפת. על אף שמדובר במטבחים בניחוח קלאסי יש המון דרכים לחדש אותם על מנת לגרום לבעלי המטבחים הקלאסיים לחוש שהם עלו ברמתם.  

בעבר מטבחים אלו כללו ארונות עם פיתוחים, גילופי פרובנס וידיות פירזול קלאסיות. כיום המטבח הכפרי מתהדר בדלתות בלגיות עם פרופיל משבצות בצבע מדוייק של הדלתות המגולפות. כמו כן, כיום ניתן למצוא מטבחים כפריים  פתוחים ונגישים בעלי מסגרת שמרנית שמתאימה למסורת הקלאסית. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מטבחים קלאסיים

למטבח הקלאסי יש תבניות מסורתיות מבחינה דקורטיבית. הדלתות והידיות הינם בעיצוב מסורתי מאוד, פלטות מגולפות עם פיתוחים בצורה מלבנית והידיות בקווים מוארכים. 

מטבח קלאסי מודרני נוטה ליצור תפאורה מודרני  דבר הגורם לכך שאני שמים לב יותר לאלמנטים מוחצנים. הוא מייצר תחושת אינטימיות ורוגע. 

מטבח פרובנס

סוג מטבח זה נותן אופציות רבות בתחום הדקורציה. הוא עוצב, כמובן, במסורת הצרפתית ויכלול אלמנטים איצוביים קלאסים בטקסטורות ובמבנה הארונות . 

מטבח פרובנס לבן קלאסי

הצבע הלבן יהיה כמובן הדומיננטי במטבח. הידיות יהיו בצבע חום מוזהב ובדרך כלל טלסקופיות. ברבים מהמקרים הוא יכלול שני כיורים: אחד במשטח העבודה והשני על האי. האי יהיה בדרך כלל עץ מלא שיהווה ניגוד ללבן של כל שאר ארונות המטבח.

מובח פרובנס אפור שחור

במטבח זה המגירות והארונות מתבססים על הצבעים אפור ושחור. הוא מכיל ארונות ומגירות בכל מקום ובדרך כלל קיים בו גם ארון זכוכית בעל חלון בלגי של מתכת או עץ. 

מטבח פורמייקה

מטבח פורמייקה שייך לסוג המטבחים המודרניים מאחר ובדרך כלל הוא מבריק ומלוטש. הוא אינו ניתן לגילוף ולחריטה. מטבח פורמייקה הוא חומר הייצור העיקרי לארונות ולמגירות במטבחים מודרניים. 

ניתן להחליט כי הארונות העליונים יהיו קלפה הנפתחת  מלמטה למעלה ויש אנשים שיעדיפו ארון עם פתיחה רגילה. הידיות יכולות להיות טלסקופיות קטנות או ידיות עמוד או לרוחב. למעשה, כל דבר יכול לעבוד על פי רצון הלקוח. 

מבחינת משטח עבודה מומלץ לבחור במשטח דק במידה ומדובר במטבח קטן ואילו במטבח גדול הגיוני יותר לבחור במשטח עבודה עבה. 

חולמים לחדש את המטבח שלכם בתקציב נמוך ? אצלנו ב- NEWKIT תוכלו לחדש או לשפץ את המטבח שלכם מבלי לקרוע את הכיס. אנו מבצעים את התהליך בהתאמה אישית מושלמת ועל פי הצרכים המדויקים שלכם. ניתן לחדש את המטבח בכל בית או דירה, להפוך אותו למודרני או קלאסי, כפרי או פרובנס, תוך שימוש בחומרים איכותיים ושילוב מגוון של פתרונות אחסון. נשמח לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה וללוות אתכם באחד התהליכים הכי חשובים, שכן המטבח הוא חלל חשוב, דומיננטי ומהותי בכל בית. השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם ממש בקרוב! 

newkit

כתוב/כתבי תגובה