הצעת מחיר לשיפוץ מטבח: אפיינו שיפוץ בתקציב שלכם

המטבח שלנו הוא ללא ספק בין החללים הכי דומינטטיים אם לא החשוב ביותר. זה החלל שבו אנחנו מבלים עם המשפחה שלנו ואוכלים ביחד ארוחות משפחותיות, זה החלל שבו אנחנו מבשלים, אופים ומכינים את הדברים שאנחנו הכי אוהבים, זה החלל שלפעמים אנחנו גם מארחים בו לארוחות משפחיות או ארוחות עם חברים. אחד האתגרים בתכנון ועיצוב החלל הזה מחדש הוא בשל העובדה שהוא מספק מענה על כל כך הרבה צרכים, חלקם פונקציונליים וחלקם עיצוביים. כלומר אנחנו צריכים פתרונות אחסון, אנחנו צריכים שיהיה לנו נוח לנקות אחרי הבישולים, אנחנו צריכים שיהיו לנו נעים לשבת בו ועוד. אם החלטתם לתכנן חידוש ו/או שיפוץ המטבח שלכם, הדבר החשוב ביותר הוא התקציב! 

מה המטרה שלכם?

יש הבדל בין בעל נכס שמשקיע במטבח לצורך השכרה של הנכס ומעוניין שמצד אחד שלמי שמשכיר אותו יהיה נעים ונחמד לחזור הביתה ומצד שני להעלות מעט את שכר הדירה, לבין זוג צעיר שרכשו דירה, משלמים עליה בכל חודש משכנתא והולכים לגור בה לפחות למשך השנים הבאות. אנחנו צריכים להבין למי המטבח הזה מיועד, לחשב את ההוצאות וההכנסות שלנו ולהחליט כמה כסף אנחנו רוצים להשקיע בחידוש המטבח. למה זה חשוב? משום שיש הבדל בין החלפה של חזיתות לארונות המטבח והוספה של כמה פתרונות אחסון לבין החלפה של המטבח כולו, קניה של מכשירי חשמל, החלפה של התאורה ועוד. לפי התקציב שיש ברשותכם תוכלו לעשות התאמה כמעט מושלמת בין הצרכים שלכם לבין הכסף שיש לכם ביד ולהחליט מה חשוב לכם יותר ומה פחות. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

טיפים חשובים בתהליך חידוש המטבח שלכם

  • לפני שאתם מתחילים לתכנן את המטבח שלכם שאלו את עצמכם מה יהיו השימושים בו.
  • תבינו אילו אלמנטים קיימים ובאיזה אופן אפשר לשדרג אותם.
  • חשבו האם יש משהו שמאפשר לכם להתפשר עליו במטרה להוזיל עלויות. 

התייחסו למרכיבים הבאים והחליטו מה אפשר לחדש ומה אתם רוצים שיהיה חדש לגמרי: ריצוף, ארונות, הפרזול של ידיות המטבח, מתקני ייבוש הכלים, השיש, הכיור והברז, נקודות אינסטלציה, מוצרי החשמל, החיפוי של הקירות, בוצ‘ר לאי ותאורה. 


רוצים לשפץ ולחדש את המטבח שלכם? מרגישים שאין לכם מספיק פתרונות אחסון? שהארונות ישנים מאוד והמטבח פשוט לא עונה על הצרכים שלכם? עם NEWKIT תוכלו לחדש את המטבח בזמן קצר יחסית ובמחיר מצוין. אנו מבצעים התאמה מושלמת של התהליך לצרכים שלכם הן הפונקציונליים והן העיצוביים בשל העובדה שאנו מבינים עד כמה חלל המטבח חשוב ומהותי. אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, רמת גימור גבוהה והכל עם סבלנות, אדיבות ושירות לקוחות מעולה. כל שנותר לכם הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם בקרוב.

newkit

כתוב/כתבי תגובה