חידוש מטבח לפני ואחרי, התמונות שעושות את ההבדל

מי שקונה דירת יד שנייה מבצע בדרך כלל מהפך בנראות הבית, כדי שהוא יהיה על פי טעמו האישי וכך יהיה נעים מאד לשהות בבית החדש של המשפחה. 

שיפוץ של דירה קיימת 

קיימים גם מקרים רבים של משפחות אשר גרות בבית פרטי או בדירה מסוימת לאורך שנים רבות ובשלב מסוים הם מחליטים לבצע שיפוץ מאסיבי. זה קורה כאשר המשפחה מתרחבת ונוספים ילדים צעירים ולכן יש לבצע התאמה לגודלה של המשפחה, או לחלופין כאשר הילדים גדלים ועוזבים את הבית ולכן אפשר לבצע חלוקה חדשה של המרחבים השונים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

בהרבה בתים קיים רצון להרחיב את שטחו של המטבח, וכך חללי העבודה יהיו רחבים יותר ויכללו גם אי פרקטי, משטחי עבודה רבים, ארונות מטבח נוחים לשימוש ומרחב גדול ופתוח שכולל את פינת האוכל, הסלון והמטבח.

תכנון של חידוש המטבח 

אם ארונות המטבח הם תקינים, אין כל צורך להחליף אותם אלא לבצע מהפך קוסמטי שישנה את כל הנראות של המטבח. אנחנו מפרקים את כל החזיתות של הארונות הללו, כולל החזיתות של המגירות ובמקומן אנו מתקינים חזיתות חדשות. לאורך השנים הדלתות עבדו קשה ונעו קדימה ואחורה שוב ושוב ולכן גם הצירים שלהם שחוקים וחלודים.

זו הסיבה שאנחנו מחברים את החזיתות המחודשות באמצעות צירים חדשים מחומר אל חלד, וכך לא יוצרו עליהם כתמים של חלודה. הלקוח מחליט מראש לגבי נראותן של החזיתות החדשות. אלו יכולות להיות בגוון בהיר כמו לבן או שמנת, גוון צבעוני כמו ירוק בהיר, צהוב או שילוב הרמוני של כמה צבעים בחזיתות השונות. אופציה נוספת על פי הטרנדים הנוכחיים היא גוון כהה של חזיתות ארונות המטבח כמו אפור או שחור. 

תיעוד של הליך השינוי במטבח 

חידוש מטבח לפני ואחרי, התמונות שעושות את ההבדל ורק לאחר שרואים אותן מבינים עד כמה השינוי הוא תהומי. כאשר מבצעים חידוש של המטבח, העלויות הן נמוכות בהרבה מאשר הליך של החלפת מלוא ארונות המטבח.

אם קיים שטח נוסף או ששברו קיר מסוים במטבח, אפשר להוסיף שטחי אחסון על הצרכים של המשפחה. בונים ארונות במיקומים הרלוונטיים בעלי חזיתות שהן זהות לנראות של החזיתות החדשות. בנוסף לכך בונים אי מרובע, או עגול, על פי המידות האפשרויות במטבח המחודש. 

האי הוא רעיון מצוין כיוון שהוא משמש גם משטח עבודה נוסף להכנת מזון במטבח וגם כדלפק לארוחות הקלות של בני הבית שבהם לא נמצאים כל בני המשפחה אלא רק חלק מהם. כך הם אוכלים באווירה אינטימית ונהנים מהנראות של חידוש מטבח לפני ואחרי, התמונות שעושות את ההבדל. 

אם זה בדיוק מה שאתם מחפשים, נשמח לסייע לכם בתכנון, ייצור ובביצוע של חידוש מטבח באופן אחראי ומקצועי ביותר.

newkit

כתוב/כתבי תגובה