עושים סדר: אביזרים לארגון המטבח

לבשלנים ביתיים רבים יש שפע פריטים לאחסון בארונות המטבח שלהם, והגדלים, הצורות והקטגוריות השונות של פריטים עשויים להפוך את ארגון הארונות לאתגר. יחד עם זאת, שמירה על ארגון המטבח חיונית כדי לסייע בחסכון כסף, מכיוון שבמטבח מאורגן ניתן לדעת מה יש ויהיה פחות סיכוי לקנות פריטים כפולים.

גישה זו חוסכת זמן גם במהלך הבישול, תכנון ארוחות והכנת רשימת הקניות. חוץ מזה, סדר וארגון במטבח מקלים באופן משמעותי על הניקיון כאשר לכל פריט יש מקום ייעודי. הנה כמה טיפים פשוטים ויעילים לארגון המטבח.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

פינוי ארונות המטבח

פינוי ארונות המטבח הוא הצעד הראשון לארגון וסדר. יש לבצע צעד זה עוד לפני רכישת פתרונות אחסון לארונות או סידור מחדש של הפריטים. ראשית, יש לוודא זמינות פח אשפה וארגז לפריטים שאפשר לתרום או למכור. בשלב הבא, מתחילים להוציא הכול מהארונות.

חשוב לעבור על כל פריט ולהכניס אותו לפח, או לקופסת התרומות או המכירות, או לשמור אותו בערמה לארגון מחדש. מסירים את האשפה וקופסת החפצים על מנת להיפטר מהם לפני שמתחילים לטפל בערמת האביזרים לארגון מחדש.

סיווג פריטי המטבח בסדר הגיוני ונוח לשימוש

עכשיו הגיע הזמן לארגן את תכולת ארונות המטבח עם האביזרים שנשמרים. המטרה היא לסווג פריטים באופן הגיוני לאופן שבו משק הבית שלכם משתמש במטבח. אל תדאגו יתר על המידה למראה החיצוני; הפונקציה חשובה ביותר עבור ארון מטבח.

רוב בעלי הבתים מעדיפים להפריד את פריטי המזון מכלי הבישול או כלי האוכל בארונות המטבח שלהם. בגישה זו, אתם יכולים מיד לחלק את הפריטים שלכם לשתי הקבוצות האלה, ולאחר מכן, לחלק באופן דומה את שאר האביזרים במטבח.

הקצאת פריטים לארונות מטבח

לפני שממשיכים בארגון המטבח, מומלץ להעריך את האופן בו מתבצע השימוש באביזרים ובכלים. כל פריטי המטבח שמשתמשים בהם בתדירות גבוהה צריכים להיות קרובים. אל תהססו לשנות את המיקום שבו אחסנתם פריטים בעבר. 

כך, לדוגמא, אין צורך לשמור את כל תבליני הבישול במזווה אם נוח יותר להשתמש בהם כשהם מוצבים ליד הכיריים.

מרגישים שהמטבח שלכם לא נותן מענה מלא לצרכים שלכם? רוצים רעיונות לעיצוב מחדש? יש לכם תקציב מוגבל? עדיין לא תאמינו מה אפשר לעשות עם המטבח שלכם גם בתקציב זה. חברת NEWKIT, מתמחה בביצוע חידוש ושיפוץ מטבחים בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם ומשם אנחנו כבר ניקח את המטבח שלכם צעד אחד קדימה. אנו מקפידים על שירות לקוחות מעולה, שימוש בחומרי גלם איכותיים ורמת גימור גבוהה כדי שהמטבח הבא שלכם ישרת אתכם נאמנה שנים קדימה. אז קדימה! בשנה הקרובה נהנים ממטבח חדש מבלי להתפשר על התוצאה! 

newkit

כתוב/כתבי תגובה