שדרוג מטבח באמצעות צבע בלבד

במסגרת שיפוצים רבים של דירות ובתים נעשה שדרוג גם לחדר המטבח מתוך הבנה שזהו אחד המקומות החשובים ביותר בבית. זהו מקום שלעיתים מבלי לשים לב אנו מבלים בו זמן רב, בין אם זה בזמן ההכנות של המזון והארוחות, בזמן הארוחה עצמה כאשר אנו יושבים עם המשפחה שלנו או כאשר אנו קמים בבוקר לשתות את הקפה של הבוקר עם העיתון או האייפד. מעצבי פנים ואדריכלים רבים משקיעים זמן רב של תכנון השיפוץ של איזור המטבח כאשר בפועל יותר  כסף מושקע באיזור זה מתוך התקציב הכולל של השיפוץ. לעיתים אנו משפצים את הבית עם תקציב דל עקב משאבים מוגבלים או לאור העובדה שאנו מבינים שזהו שיפוץ שצריך להחזיק אותנו למספר שנים בלבד עקב תכנון למעבר לדירה אחרת או שיפוץ גדול יותר אותו אנו מתכננים בעתיד הנראה לעין. לכן, במקרים כאלה פונים בעלי הדירה לאפיק של שדרוג המטבח במקום להיכנס כעת להוצאות של שיפוץ כולל למטבח כאשר את הליך השדרוג ניתן לעשות באמצעות מספר דרכים שכולן כוללות שדרוג מטבח באמצעות צבע בלבד. 

צביעת הקירות

אז כמובן שאחד הפתרונות הבולטים ביותר הוא צביעת קירות המטבח בצבע לבן או צבע חדש, דבר שירגיש כאילו חידשנו את המטבח כולו. אתם לא תאמינו כמה צביעה יכולה להשפיע על הניראות הכללית של המטבח גם אם לא שינינו שום דבר אחר במטבח עקב העובדה שהמטבח יראה חדש יותר לאחר הצבע. ניתן גם להשתמש באלמנט של צביעת קיר בודד בצבע אחר או צביעה שלו באמצעות טיח אומנותי וכך ליצור אלמנט עיצובי מרהיב לשדרוג במטבח באמצעות צבע בלבד. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

החלפת הצבע של הארונות

אחד הדברים היותר נפוצים כאשר אנו מובילים מהלך של שדרוג מטבח הוא החלפת הנגרות אך במקרים רבים הנגרות עדיין במצב טוב ובשביל לבצע שדרוג מטבח בעלות מינימלית מה שניתן לעשות הוא החלפת הציפוי של הנגרות או הדבקת ציפוי עץ הנגרות הקיימת. במידה וזה אחד מן האפיקים שבחרתם תוכלו להחליף בקלות יתרה את הצבע של ארונות המטבח וכך לשנות את הניראות שלו וליצור מטבח רענן וחדש. כמובן שתוכלו לבצע גם את שני האלמנטים יחדיו וכך ניתן ליצור חזות של מטבח חדש לגמרי. 

אנחנו בחברת NEWKIT חידוש מטבחים מתמחים בכל הנושא של שדרוג מטבחים קיימים. בעזרת הנסיון שצברנו במרוצת השנים אנו יכולים להפוך מטבח ישן בעל ניראות בינונית ומטה למטבח מחודש ומשודרג כאילו היה מטבח חדש באמצעות מספר צעדים בהם שינוי הצבע או צביעה מחדש של המטבח ואלמנטים אחרים בו. אנו נשמח לייעץ לכם כיצד תוכלו גם אתם לבצע רענון במטבח שלכם וליצור מטבח מחודש ומשודרג במינימום עלות ומינימום עבודה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה