מטבח משולב צבעים- אילו שילובי צבעים יוצרים מטבח נעים?

מטבח משולב צבעים בעיקר של אדמה וטבע הולך להיות הטרנד של 2021. בשנה החולפת התבשרנו כי  הצבעים הכי פופולריים של המטבחים הולכים להיות שחורים או אפורים בקיצור- כהים. 

זה היה הסטייל והם החליפו את כל הלבנים שנכנסו כרוח בערבות טוסקנה יחד עם עץ טבעי של מטבח כפרי משויף, לא מעובד וגס למראה. עכשיו זו האלגנטיות במיטבה של מטבח אפור או שחור, עם צבעים של אביזרים וכלים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

נשמע קר אבל זה ממש חם…

המטבחים הכהים מתאימים לבתים ששטח המטבח שלהם הוא גדול, משום שגם כך הצבע הכהה יוצר רושם של מטבח קטן יותר מגודלו הריאלי. אפשר לראות אותם בבתים פרטיים, בדירות עם מטבח ענק, הם נראים כמו תכשיט שמונח באיזו קופסה יוקרתית, עד כדי כך הולמים הצבעים הכהים את המקום הכי חם בבית.

מטבח משולב צבעים כהה יקבל את הצבע באביזרים כמו המשטח, הכיור, הקרמיקה על הקיר, הפרופילים של החלונות, המנורה, האי באמצע, מוצרי החשמל – הם אלה שיהיו כתמי הצבע על השחור או האפור האלגנטיים למראה במידה ובמיקום הנכון.

אין ספק שאחרי הרבה שנות צבע במטבחים, קטפו הכהים את כל הקופה ועשו הפתעה לכל חובבי הירוק והכחול שחדרו גם הם בסערה והם עדיין חביבים על רבים.

מטבח של עולם דיגיטלי

אין ספק כי מטבח שחור או אפור בניגוד לכל מטבח משולב צבעים, מהווה איזה שהוא המשך ישיר לעולם הדיגיטלי. כל הגאדג’טים, המחשבים והפלאפונים שלנו אפורים או שחורים ועכשיו גם המטבח.

כיוון שזה הצבע של העולם שלנו, אז בניגוד לעולם הדיגיטלי מול המטבחים הכהים הללו, מתייצבים הטרנדים שרוצים להכניס הביתה כמה שיותר עץ וטבע, דווקא משום שכל כך התרחקנו מהם. לתת לנו משהו יותר חם, יותר אנושי, יותר טבע בבית.

כך אפשר למצוא קירות מטבח בצבע קוראל או ירקרק וכמה שיותר צבעי אדמה, שדות ושמיים. השאיפה היא לשלב אותם בעולם הדיגיטלי הקר, לעשות איזה שהיא סינטזה שתאפשר לנו לשמור על מה שמשמח אותנו וטבע משמח ומקרב.

מטבח משולב צבעים מעץ

מטבח כפרי בדרך כלל הוא מטבח משולב צבעים מעץ, כי בניגוד להמון עץ, רוצים גם לשלב בו חלקים צבעונים וזה יכול להיות בקרמיקה שלו, בחיפוי הקיר, בתאורה או בחלקים צבעוניים של ארונות המטבח. 

הגעגוע לטבע יצר שילובים מעניינים של מראה טבעי בשילוב תעשייתי כמו לדוגמה מדפים צפים  מעץ אלון שולחן ועוד. רצפה עטופה בפרקט, והרבה ירוק בעציצים, אם אנחנו לא הולכים אל הטבע, הוא יבוא אלינו. 

זה בא לידי ביטוי במטבח המשלב על בסיס לבן טונים של צבעים טבעיים וגם הכהים כמו מטבח שחור יכול לשלב צבעי אדמה, חול או ירוק כמו נוף רחוק והרבה אבן טבעית ממש כמו בטבע.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה