קטלוג מטבחים 2021 הכירו את העיצובים החדשים

מדי שנה אנו נחשפים למגמות עיצוב המטבחים החדשות. השנה קטלוג מטבחים 2021 מציג את כל החידושים וההמצאות הרלבנטיים לתקופה בה, העולם חווה קורונה והיינו בבית הרבה יותר ממה שהיינו אי פעם, כולל במטבח. 

אחת המגמות הכי בולטות היא הכנסת הטבע הביתה במטבח כפרי שעושה שימוש בגוונים חיים ויוצר את הרושם הנכון של הכפריות, שהולכת עם סירים גדולים מנחושת, אריחי טרה קוטה בצבע חימר וחיפויי קיר שעוטפים את המטבח ויוצרים חמימות ומשפחתיות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

השנה המושג משפחה קיבל משמעות כפולה ומכופלת, תוך דאגה לשלום יקירנו והתנתקות גם ממקומות עבודה וגם מהעולם, כך שהתפקיד של המטבח הביתי הפך להיות מרכז החום וההגנה של כל בית, ממנו יוצאים לא רק תבשילים טעימים, אלא גם כאלה שיחזקו אותנו גופנית. 

אחד הטרנדים הכי בולטים של מטבח כפרי הוא מטבח בצבע לבן, שמזכיר את המטבחים בפרובאנס מול שדות הלבנדר הסגולים.

קטלוג מטבחים 2021- החוכמה נכנסת למטבח

אנחנו חיים היום בתקופה של טכנולוגיות  ובינה מלאכותית. אין ספק כי המטבח מיישר קו עם כל החידושים וההמצאות ומכניס אותן גם לפינת הבישול שלנו. מטבח חכם ופונקציונאלי הוא לא טרנד הוא מגמה שהיא חלק מהעידן העכשווי הזה.

מדובר על מטבח מרווח, שיש בו מיקום ומקום לכל דבר. שקל יהיה לתפקד בו כולל חלוקת ארונות נכונה ונוחה. מערכות הסוגרות אוטומטית וילונות, ברזים חכמים, מיזוג ואוורור מותאמים לטמפרטורה ולאור, כיריים ותנורים הכבים בעצמם ומתריעים על סיום פעילותם. 

אם תרצו גם מקרר חכם שמתריע על מוצרים שתוקפם עומד לפוג. בלתי יאומן כמה שהוא חכם!

פתרונות עבודה ואחסון, מרחב וגודל שאפשר ליצור גם בחלל קטן בתכנון ועיצוב נכונים.

העניין של  מטבח גדול הוא אחד המגמות של קטלוג מטבחים 2021 והחוכמה היא לא רק בתכנון שלו אלא גם במערכות המולטימדיה שאפשר ליהנות מהן בזמן הכנה ובישול. חוויה קולינרית גם בבית.

מטבח אפור 

מעולם לא חלמנו שמטבח אפור או שחור יכולים לככב מצוין בבית שלנו או בקטלוג מטבחים 2021, אבל הנה הם מככבים ובגדול. המטבחים הללו הם בסגנון מודרני, ורבים המשפצים או משדרגים את המטבח שלהם הולכים היום על אפור או שחור. מאוד סולידי, מרשים ומקורי.

הצבעים הללו מינימליסטיים ולכן גם העיצוב לא יעמיס על המטבח אלא יעניק תחושה של מרחב וחלל גדול. מקום שנוח וכיף לעמוד בו ולהכין אוכל, מקום שלא מגביל מבחינת תנועה, עם שפע של מקומות אחסון חכמים. 

כדי לשפר את המטבח ולהתאים אותו לגוונים המודרניים, לא חייבים להחליף את כל המטבח, אלא להגיע לחברה שמעסיקה נגרים מקצועיים שיודעים איך להעניק את הטאץ’ שיוצר את הטרנד החדש. אם זה בצביעה של ארונות המטבח, החלפת הפרזול, הידיות, החלפת ריצוף, חיפוי קיר מודרני ועוד.

newkit

כתוב/כתבי תגובה