טרנד המטבח הכפרי חוזר ובגדול. עם מגוון עצום של אקססוריז וינטאג’ לעיצוב מטבח כפרי ממש כמו אלה שהיו פעם בשנות השישים שבעים, תוכלו להפוך גם את המטבח שלכם לכפרי וחמים.

מטבח כפרי הוא תמיד בחירה מצוינת. הרי מדובר בבישול ואין כמו חוויה של בישול במטבח שנראה כאילו נלקח הרגע ממגזין על טוסקנה או פרובאנס. תוספות ושינויים קטנים יקנו לו את האופי הרגוע והשלוו של מטבח כפרי.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

אז מה אתם יכולים לעשות? יש היום כל מיני אפשרויות כיצד לשנות את הסגנון של המטבח, בלי להחליף אותו כליל, אלא בשיפוץ קליל עם אביזרים, כלים ואלמנטים של עיצוב כפרי עם ארומה ישנה. 

חיפוי קיר וטרה קוטה ברצפה

הקונספט המרכזי של הסגנון הכפרי בכל מקום, הוא לנצל את משאבי הטבע בסביבה ולהכניס אותם הביתה. חומרי הגלם הטבעיים של מטבח כזה הם: אבן, זכוכית, עץ, וברזל ונעשה בהם שימוש בהתאם לצרכים.

המטבח הכפרי השתלט על סגנון המטבחים בשנות הוינטאג’ בין השנים 1950-1970 והכניס את הצבעים של הטבע בכתמי צבע של צהוב, ירוק, כתום וכחול בפורמייקה או בחומרי גלם אחרים שחלקם גם חוזר היום.

אקססוריז וינטאג’ לעיצוב מטבח כפרי יכולים לכלול אריחי טרה קוטה לריצוף בצבע אדמה, חיפויי קיר עם אבנים טבעיות כאילו נלקחו זה הרגע בחוץ מהשדה, פרזול שנראה ישן ואפילו קצת חלוד, מטבח שלכאורה בישלו בו דורות, זה המסר שהוא צריך להעביר. 

נגרות ופרזול- אקססוריז וינטאג’ לעיצוב מטבח כפרי 

אחד הדגשים שמעניקים למטבח את המראה הכפרי, הוא שימוש בחומרים טבעיים ולא מעובדים במראה הטבעי שלהם. אקססוריז וינטאג’ לעיצוב מטבח כפרי יכולים להעניק את הגימור המושלם למטבח כזה.

יש היום קרמיקה, אריחים, פרזול ועוד במטבחים המכניסים פנימה את גווני הטבע. כחול של שמים, שדות ירוקים, צבעי אדמה וצהוב של זריחה. באמצעות גימורים בעבודות הנגרות על הדלתות, פרזול של ידיות בגוון קצת עתיק ובחירה באלמנטים כפריים של עיצוב, אפשר לעצב מטבח כפרי שנראה כאילו מבשלים בו כבר דורות.

גם הריהוט ומוצרי החשמל צריכים להיות בעלי מכנה עיצוב משותף לגוונים, לחומרים ולמעטפת. ריהוט ומכשירי החשמל מעוצבים היום גם הם בצבעים שהחיו כל מטבח בשנות השבעים, שמכניסים צבע ושמחה למקום בו מבשלים בשמחה. 

מטבח בסגנון כפרי נורדי 

להבדיל ממטבח כפרי לבן מטוקסנה או פרובאנס, יש מטבחים כפריים נורדיים, המכניסים הרבה מאוד אקססוריז וינטאג’ למטבח כפרי בסגנון נורדי.

זהו מטבח שהעיצוב הכפרי החמים שלו נועד  “לשבור” את הקור והשלג שבחוץ. הוא אופייני למדינות כמו הולנד, שוויץ, אנגליה ועוד. 

במטבח כזה יעשה שימוש בעץ מאסיבי, שנראה כאילו נכרת זה עתה מהיער הסמוך. ארונות בגוון של עץ טבעי, בשילוב תקרה עשויה מקורות עץ שמעניקה תחושה מגינה וחמימה על הראש. 

חיפוי קירות המטבח יכול להיות בצבעי אדמה חמים, כל מה שמכניס עוד חמימות טבעית פנימה.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה