ריהוט מטבח לאירוח בטעם אחר

בתור ישראלים אחד הדברים האהובים עלינו ביותר הוא לארח משפחה וחברים כאשר לכולנו יש לעיתים אירוע שאנו צריכים להזמין אליו הרבה מאוד אנשים הביתה. לאותם אירועים בדרך כלל אין לנו מספיק רהיטי מטבח בכדי שנוכל לארח את כולם בצורה נוחה ונעימה ולשם כך עלינו להצטייד בכל מיני אלתורים כמו שולחנות וכסאות פלסטיק או כל מיני פתרונות אחרים שלא בדיוק היו הבחירה הראשונה שלנו. בשביל למנוע את אותם אלתורים נוכל להצטייד מראש בריהוט למטבח באמצעותו נוכל לארח את האורחים בצורה יוקרתית, נוחה ונעימה. במאמר הבא נספר לכם על מספר פתרונות ריהוט שיכולים לעזור לכם באירוח  מספר רב של אנשים. בפתרונות הריהוט הללו נוכל להשתמש כאשר אנו מארחים משפחה בחגים או כאשר אנו עורכים סעודות לחברים. 

שולחן בר

אחד הפתרונות המועדפים עלינו הוא שולחן צר וארוך כאשר לשם כך ישנם שני פתרונות. האחד הוא שולחן בר עליו ניתן להושיב אנשים או להניח את האוכל והמנות אותם אנו מגישים וכל אחד יגיע לקחת משולחן הבר, ממש כמו סוג של בופה. פתרון נוסף הוא שולחן צר וארוך אותו ניתן להצמיד לקיר ובכך ניתן ליצור בופה בו אנו מניחים את כל המנות שאנו מגישים וליצור אירוע נינוח של הגשה עצמית. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

שולחן מתקפל

אחד הרהיטים היותר פופולריים בתור ריהוט למטבח הוא דווקא שולחן מתקפל שבאמצעותו נוכל לארח מספר רב של אנשים. היתרון הגדול בשולחן מתקפל הוא העובדה שבסוף האירוע נוכל לקפל אותו ולאחסן אותו במקום או פינה בבית בהם ניתן להשתמש בו בצורה המוקטנת שלו או במחסן בו הוא אינו תופס מקום רב. כיום ישנם שולחנות מתקפלים יוקרתיים ביותר שמוסיפים רבות לניראות של המטבח והבית גם כאשר הם משמשים בתור שולחנות אוכל וכאשר מקפלים אותם הם מוסיפים רבות לבית בהיבט של הניראות והעיצוב של הריהוט. לשולחן המתקפל יש להוסיף גם כסאות מתקפלים שעימם נוכל להושיב את האורחים שלנו סביב השולחן. 

שולחן עץ גדול

לא תמיד חייבים להשתמש בפתרונות ארעיים אלא במידה ויש לנו בית או דירה רחבים וגדולים נוכל להציב בחדר האוכל או המטבח שולחן עץ גדול סביבו כסאות רבים ומקומות ישיבה שיכולים לארח משפחה גדולה או חברים רבים. 


אנחנו בחברת NEWKIT חידוש מטבחים מתמחים בכל סוגי ריהוט מטבח כאשר במסגרת הנסיון הרב שצברנו אנו נוכל לעזור לכם להתאים בצורה הטובה ביותר את הריהוט אל המטבח שלכם. אנו לוקחים מספר רב של פרמטרים בחשבון כאשר קודם כל אנו נבחן את סגנון העיצוב אותו בחרתם למטבח ולבית ולפי זה נעזור לכם לבחור את הריהוט. מעבר לסגנון העיצוב אנו גם נבחן את הצרכים שלכם ואת המקום שיש להם בבית לטובת הצבת הרהיטים ונסייע לכם לבחור מן המגוון הרב של הרהיטים שלנו.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה