מטבחים אפורים שמאירים את הבית

רבים חושבים שהצבע האפור יוצר אווירה קודרת במטבח, אך דווקא לאחרונה אנו רואים כי בהרבה מטבחים שעוברים חידוש ושיפוץ נעשה אלמנט בצבע האפור שדווקא מוסיף לניראות של המטבח אם משתמשים בו בצורה נכונה. הטרנד של חידוש מטבחים צובר תאוצה בשנים האחרונות, במיוחד בבתים בהם המטבח יחסית חדש וצריך רק שיפוץ קל. 

אם בעבר היינו רגילים לראות את הטרנד הזה בעיקר בדירות שכורות הרי שכיום אנו רואים אותו גם בדירות בהן יש דייר קבוע או הבעלים גרים בדירה שכן זהו פתרון אולטימטיבי לקבלת מטבח חדש בעלות יחסית נמוכה. חלק מהדברים שניתן לעשות במסגרת חידוש ושיפוץ המטבח הישן הוא החלפת הציפוי של הנגרות, החלפת מוצרי החשמל, הדבקת קרמיקה חדשה על הקיר, החלפת הצירים והמנגנונים של המגירות והארונות ועוד. במאמר הבא נסקור את הטרנד החם של שימוש בצבע אפור ברחבי המטבח בדגש על אותם אלמנטים בהם ניתן להשתמש בגוונים שונים של צבע זה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

קרמיקה למטבח וחיפוי קירות

אחד האלמנטים אותם ניתן להוסיף למטבח בכדי לשדרג את הניראות שלו הוא קרמיקה על קירות המטבח בדגש על האיזור בין משטחי העבודה לארונות המטבח. זהו איזור שמתלכלך מהר מאוד וקרמיקה לא רק תשפר את הניראות הכללית של המטבח, אלא זהו גם אלמנט פונקציונלי שעוזר לנו לשמור על נקיון המטבח, בדגש על מראה נקי שכן כך הקירות אינם מתלכלכים ואת הלכלוך שמצטבר על הקרמיקה ניתן להסיר בקלות. את הקרמיקה ניתן לעשות באחד מגווני האפור, אותם ניתן להתאים גם למכשירי החשמל לדוגמא. גם חיפוי קירות הוא אלמנט מעניין במטבח שכן ניתן למעשה לבנות קיר בריקים בצבע אפור על אחד מקירות המטבח ובכך ליצור אלמנט עיצובי על אחד מקירות המטבח. 

חיפוי דלתות המטבח

במסגרת חידוש הניראות של המטבח, אחד האלמנטים שיותר קל לחדש הוא חיפוי דלתות המטבח אותם נחליף או על ידי הדבקה של חיפוי חדש על גבי הארונות הקיימים. ניתן להדביק חיפוי בצבע אפור על גווניו השונים על כל הארונות במטבח או רק על חלקם, כאשר גם ציפוי בגוון של דמוי נירוסטה יוסיף רבות למטבח. הציפוי של הארונות יכול גם להתאים לאלמנטים אחרים במטבח כמו הכיור, מכשירי החשמל אותם בחרנו, קירות, הקרמיקה ועוד. 


אנחנו ב- Newkit חידוש מטבחים מתמחים בחידוש מטבחים בטכניקות שונות באמצעות מגוון רב של אלמנטים אותם אנו מחדשים במטבח שלכם. לאור הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים אנו מסוגלים להפיך כל מטבח ישן ומיושן לחדש ומשודרג בעלות יחסית נמוכה, כאשר כל מי שיכנס אליכם הביתה ויראה את המטבח לאחר תהליך השדרוג אותו עשיתם יחשוב כי השקעתם מאות אלפי שקלים במטבח החדש שלכם. אנו נשמח לייעץ לכם כיצד גם אתם תוכלו לשדרג את המטבח שלכם.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה