4 מאפיינים בולטים של מטבחים מודרניים קטנים

המטבח הוא ללא ספק החלל המהותי והחשוב ביותר בבית. זה החלל שבו אנחנו מכינים את כוס הקפה של הבוקר, זה החלל שבו אנחנו מבלים עם המשפחה שלנו בפועלות כייפיות כמו בישול ואפייה, זה החלל שבו מייצרים חוויות שתמיד זוכרים אותן אחר כך. כמעט כל זוג צעיר או משפחה שבוחרת לעצב את המטבח שלה מחדש, לשפץ אותה או אפילו להחליף לגמרי את המטבח הישן בחדש, בוחרת במטבח בעל מראה צעיר ורענן, המטבח שזכה בשנים האחרונות לשם – המטבח המודרני. מדובר במטבח מאוד פופולארי הן ברחבי העולם והן בישראל.

יחד עם זאת, כדי שהחלל הזה יתן מענה לכל הצרכים שלנו או לפחות לרובם, צריך לתכנן אותו כמו שצריך, בקפידה רבה והפעלת שיקול דעת. בשורות הבאות נציג בפניכם 4 מאפיינים בולטים של מטבחים מודרניים קטנים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

יצירת תחושת מרחב ואוורור למרות הגודל

אחד האתגרים שעומדים בכל פעם מחדש בפני מעצבים פנים  ואדריכלים כאשר הם צריכים לעצב את החלל החשוב והמהותי בבית, בהיותו קטן הוא הנושא של המרחב.

המטבח המודרני מאופיין ביצירת מרחב, אוורור גודל ונפח. אז איך עושים את זה במטבח שהוא יחסית קטן? זה די פשוט.

נמנעים מעיטורים ופיתוחים מוגזמים המעמיסים על המטבח, שומרים על ארונות ופתרונות אחסון בגוון נקי ובהיר היוצר אשליה של מרחב ובוחרים מוצרים שלא מעמיסים על החלל ומרחיבים את התחושה בו.

פונקציונליות מתוחכמת 

המטבח המודרני מאופיין בשימוש במכשירים חכמים שמסייעים לנו לשלוט מרחוק על כל מיני מערכות מצד אחד, אך מצד שני משתלבים נפלא עם העיצוב המודרני. יש היום מגוון של פתרונות אחסון מתכווננים ומכשור מתקפל שאפשר לשלב במטבח.

תאורה ואור טבעי

שרוצים ליצור מרחב ובוחרים בעיצוב המודרני, לאור יש משמעות מאוד גדולה. נסו להכניס פנימה כמה שיותר אור טבעי, להגדיל חלונות אם אפשר ובחרו גופי תאורה אלגנטיים מצד אחד המאופיינים במינימליזם מהצד השני.

קווים ישרים

עוד מאפיין בולט במטבח המודרני שחשוב לשלב בעיקר במטבחים קטנים הוא הקווים הישרים. ניתן לשלב אלמנטים מעולם הפרזול המאופיינים באורך לשמירת מראה נקי וקלאסי. במטבחים קטנים גוונים כמו שמנת, לבן ואפור בהיר משחקים תפקיד חשוב משום שהם מונעים עומס ומאפשרים ליצור אשליה של מקום ומרחב. עוד דבר שיכול לעזור הוא שילוב של אלמנטים מגדילים כמו מראות למשל.

רוצים לקבל מידע נוסף על חידוש מטבחים? חולמים להפוך את המטבח שלכם למטבח מודרני, מעוצב ומרהיב ביופיו, כזה שיהיה לכם נעים להיות בו ולבשל בו? חברת NEWKIT מתמחה בעיצוב מטבחים שמתאימים בול לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתרשם ממגוון הרעיונות שלנו לחידוש המטבח שתתאים לכל תקציב ולכל סוג של מטבח. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לעזור.

newkit

כתוב/כתבי תגובה