מטבחים מוכנים להרכבה עצמית, האם זה יכול להתאים לכם?

בבתים רבים אנו רואים לאחרונה את הטרנד של מטבחים מוכנים להרכבה עצמית, שכן הדבר טומן בחובו יתרונות רבים. אם בעבר מטבח היה מגיע אליכם הביתה בחתיכות והנגר היה זה שאחראי להתקין אותו במקום אז כיום השתנו מאוד פני הדברים וגם הנגרים מגיעים אלינו הביתה עם רוב חלקי המטבח מוכנים מראש ורק עושים את ההרכבה עצמה של החלקים לידי מקשה אחת במקום. אין ספק שמטבחים מוכנים להרכבה עצמית הוא טרנד שאינו מתאים לכולם, בטח לא לאנשים מבוגרים או לאנשים שאין להם זמן להתעסק בשיפוץ הבית אבל ללא מעט אנשים הוא דווקא כן יכול להתאים. 

למי מתאים הטרנד של מטבחים מוכנים להרכבה עצמית?

אנו רואים בעיקר אנשים צעירים מתעסקים בטרנד הזה וגם אנשים עם מעט זמן פנוי. בטח חשבתם שנאמר לכם כי רק אנשים בעלי אוריינטציה לעבודת כפיים יכולים להצליח לבצע את הרכבת המטבח בבית אך החלקים עצמם מגיעים עם הוראות, ועם כל הברגים שנדרשים להשלמת המלאכה כך שלא תצטרכו ידע מקדים בנגרות או נסיון בעבודת כפיים בכדי לבצע את המלאכה. לכן, כל מה שדרוש לכם הוא מעט זמן כדי להשלים את המלאכה. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מה היתרונות של מטבחים בהרכבה עצמית?

למטבחים בהרכבה עצמית יש לא מעט יתרונות כאשר קודם כל הוא החסכון העצום בכסף. כאשר אנו אלה שמרכיבים את המטבח ראשית אנו חוסכים בעלות העבודה, שכן הנגר לא מגיע להתקין לנו את המטבח בביתנו, דבר שחוסך עלות עבודה של שניים או שלושה אנשים שיכול להגיע לחסכון של אלפי שקלים. עוד יתרון מובהק של מטבחים כאלו הוא שהם ברוב המוחלט של המקרים מטבחים מודולריים ולכן תוכלו להוסיף או לגרוע חלקים מן המטבח בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. כך למשל אם תרגישו בעוד מספר שנים שאתם צריכים מספר נוסף של ארונות אחסון תוכלו להוסיף ארונות בקלות רבה בהינתן שיש לכם מקום פיזי לכך במטבח כמובן. 

כמו כן ברוב המקרים המטבח יהיה כבר מוכן ויהיה חלק מן המלאי של הספק מטבחים ולכן כל שעליכם לעשות יהיה להזמין את המטבח בו אתם מעוניינים וללכת לאסוף אותו ולהתחיל במלאכת ההרכבה. יש לציין כי אתם כמובן לא חייבים להרכיב את המטבח בעצמכם ויכולים להשתמש בשירותים של נגר או של אחד מן המומחים שלנו.
 
אנחנו ב – NEWKIT חידוש מטבחים מתמחים בכל הנושא של מטבחים חדשים בהרכבה עצמית או חידוש של מטבחים ישנים בעצמכם. יש לנו מגוון רב של מטבחים עם מרכיבים שונים אותם תוכלו לשנות בהתאם לסגנון העיצוב של הבית שלכם. בעזרת הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים אנו נשמח לעזור לכם להרכיב את המטבח המושלם או לשדרג את המטבח בבית שלכם למטבח מעוצב ונוח לעבודה. 

newkit

כתוב/כתבי תגובה