שדרגו את המטבח באמצעות כלים סניטריים יוקרתיים

המטבח הוא ללא כל ספק החלל החשוב, המהותי והדומיננטי ביותר בבית שלנו. אנחנו מבשלים בו, מארחים בו, דואגים שלאנשים שהכי קרובים לנו בעולם יהיה תמיד משהו טעים לאכול, משהו טעים לנשנש. מדובר בחלל פעיל ויש לו חשיבות גם בהיבט התכנוני וגם בהיבט העיצובי. לכן, שאנחנו בוחרים לתכנן מטבח מחדש, עלינו לשים דגש על הכל. בנוסף לפתרונות אחסון, מכשירי חשמל ועיצוב, עלינו לשים דגש גם לכלים הסניטריים שאנחנו בוחרים. חשוב לזכור כי נכון שהם בנויים לבישול, אבל המטבחים של היום מעוצבים לעתים קרובות עם כל כך הרבה יותר כלים סניטריים יוקרתיים שבעלי בתים לוקחים בחשבון כשהם משדרגים, משפצים או מתכננים את המטבח הביתי שלהם. בהתאם לגודל המטבח שלכם, תוכלו לשלב אזורי בישול והכנה עם אזורי פינות ישיבה בחלל פתוח אחד. לכן כל כך חיוני להכיר את פריסות המטבח הנפוצות ביותר ולבחור את הסגנון המתאים עבור החלל שלכם.

המטבח הופך להיות מרכז הבית

בעלי בתים רבים מעוניינים היום במרכז משפחתי שבו כולם מתכנסים לארוחות, אבל כזה שיש לו מקום לתפקודים הנחוצים, כמו למשל כלים סניטריים שנבחרים בקפידה ומתאימים לצרכי דיירי הבית והאורחים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

גם אם אין המון מקום, יש הרבה רעיונות לבחירה למטבח פרקטי אבל מסוגנן. מקום במטבח ליהנות מכוס יין או ארוחת ערב עם בני משפחה וחברים מאפשר לכם להיות חלק מהשיחה במהלך הכנת הארוחה.

איך לתכנן את פריסת המטבח

למטבחים גדולים או קטנים, תמיד כדאי לקחת בחשבון את ‘משולש העבודה’ הקלאסי. מטרת רעיון זה היא להפחית את המאמץ ומרחק ההליכה בין הכיור, המקרר והכיריים, עם הצבתם על שלוש נקודות של משולש.

גישה זו מתאימה לרוב פריסות המטבח, למרות שאם יש צורך בהפעלת כל הכלים הסניטריים והכיור לאורך קיר אחד, בחלק מהמקרים יש ‘לשטח’ את המשולש. על מנת לבצע משימה זו, יש למקם את שלוש הנקודות בקו עם כמה צעדי הליכה בלבד ביניהם.

ניצול מושלם של המטבח

כשזה מגיע לחלק הפונקציונלי של המטבח, פריסה טובה מנצלת את המיטב מהשטח הפוני ושומרת על הכול מאורגן היטב, עם הכלים הסניטריים המשמשים באופן קבוע בהישג יד. אבל לא הכול קשור לאחסון. זרימה היא גם שיקול חשוב, במיוחד בחלל פתוח או במקום בו יש מספר פתחי דלתות או אזורים שאי אפשר לעקוף אותם.

שימוש בפריסה נכונה של המטבח, להרחקת התנועה מאזורים חמים ומסוכנים ולכיוון אזורים ידידותיים למשתמש במקום, כמו מקרר משקאות או פינת ישיבה, מאפשר לתכנן מטבח פרקטי, בטוח וחברותי לכל המשתמשים בו, כולל ילדים ואורחים.

רוצים לשמוע מידע נוסף על כלים סניטריים למטבח? רוצים לתכנן את המטבח שלכם מחדש? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח ללוות אתכם שלב אחר שלב בתהליך. 

newkit

כתוב/כתבי תגובה