חידוש מטבח ישן עשה זאת בעצמך

יש לא מעט סיבות לקבל החלטה ולחדש את המטבח הישן. לא חייבים לשבור קירות, לא חייבים לקרוע את הכיס וגם לא חייבים להחליף את המטבח כולו.

אפשר גם לחדש ועדיין להנות מתוצאה יפה, אסתטית שתעניק לנו תחושה טובה, אווירה משפחתית ברמת גימור גבוהה. חידוש מטבח ישן עשה זאת בעצמך!

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

שדרגו את הארונות 

אין ספק כי ארונות המטבח והמגירות הם אלמנט בולט בחלל. זה הדבר הראשון והמרכזי שכולנו רואים אותו. במקום להחליף את המטבח כולו או להיכנס לעלויות של שיפוץ ולזמנים ארוכים, ניתן פשוט לחדש את הארונות.

במידה והארונות שיש לכם במטבח עשויים מעץ איכותי והם במצב טוב, תוכלו רק לחדש את החזיתות. מה זה אומר?

כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לנגר מקצועי או לחברה לחידוש מטבחים, לפרק את הדלתות הקיימות, את הצירים השחוקים ובמקומם להתקין דלתות חדשות וצירים חדשים. המחיר של שדרוג הארונות משתנה ותלוי ברובו בסוג הארונות שתבחרו ובחומרי הגלם מהם הם עשויים. 

החליפו או חדשו את משטחי העבודה

דרך נוספת לחדש את המטבח היא על ידי החלפה של משטחי העבודה או אפילו חידוש של המשטחים הקיימים. יש מגוון רחב של פתרונות ואין ספק כי החלפת המשטחים תשדרג לגמרי את המטבח הקיים שלכם ותעניק לו מראה ייחודי, נקי ואסתטי.

צבע

אם עדיין לא הסתכלתם בקפדנות רבה על צבע הקירות, זה הזמן. יכול להיות שיש כתמים על הקירות או שלא צבעתם את המטבח זמן רב וזו אכן הזדמנות לעשות את זה ולשדרג את המראה של החלל כולו.

טיפים נוספים לחידוש ושדרוג המטבח

  • החליפו את התאורה הישנה בגופי תאורה מודרניים שיעניקו לחלל אור חזק ופונקציונלי. ניתן לשלב כל מיני סוגים של גופים כמו למשל גוף מרכזי מעל פינת האוכל, גופים נסתרים באזור הבישול וגופי תאורה צמודי קיר שיעניקו אווירה נעימה. 
  • החליפו את מכשירי החשמל – מכשירי חשמל חדישים וטרנדיים יעניקו גם כן למטבח מראה יפהפה ואף ישדרגו את העבודה ואת הנוחות שלכם. 
  • נסו להימנע מעומס על השיש – כאן כבר מדובר בפתרונות אחסון שיאפשרו לכם לפנות מקום על השיש ולהנות ממטבח נוח, נעים ומודרני יותר. 

חידוש מטבחים למי זה מתאים?

תהליך של חידוש המטבח מתאים לכל מי שרוצה להעניק לחלל מראה חדש ולא רוצה להשקיע המון כסף. זה מתאים לכל מי שלא רוצה להיכנס להוצאות, לכל מי שלא בא לו להתחיל שיפוץ ארוך ואינטנסיבי אך עדיין רוצה בית מרשים, נעים ויפה. בנוסף, חידוש מטבח מתאים למי ששוכר דירה או בית באופן זמני.

רוצים לשמוע מידע נוסף על חידוש מטבחים? מחפשים טיפים שקל ליישם אותם אצלכם בבית? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בכל שאלה. ניתן לחדש את המטבח גם בתקציב מינימלי עם NEWKIT.

newkit

כתוב/כתבי תגובה