מבשלן חובב למאסטר באמצעות תכנון מטבח חכם בלבד

בתכנון או בהחלפת מטבח צריך להביא בחשבון כמה דברים, כמו: עיצוב המטבח, צרכים אישיים, תכנון אינסטלציה וחשמל, מקומות אחסון ומיקום הפריטים בחלל. לכן, לפני הזמנת מטבח כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיכוון אתכם ויהפוך אתכם מבשלן חובב למאסטר באמצעות תכנון מטבח חכם בלבד.

מטבחים מעוצבים

בכל סוג מטבח, חדיש ומעוצב, חכם או חכם פחות, נבחר בעיצוב ובארגון כך שהסדר שבו יהיה נוח ויוביל לזרימה בפעולות המבוצעות בו באופן יום-יומי – בישול, אפייה חימום, הגשה ואחסון, למשל: לייעד מקום למשטח עבודה נקי ופנוי אשר יספק מקום עבודה מזמין להכנה; לדאוג למקום אחסון מספיק ליד הכיור והתנור; להבטיח גישה מהירה וקלה למכשירי חשמל קטנים; לתכנן דלפק מרווח אשר יחד עם מגירות ומקומות אחסון יעזרו לתהליך העבודה שלכם; וחשוב מאוד לא לשכוח לשמור על מקורות האור במטבח ולא לחסום אותם.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

 מטבח חכם

כולנו חולמים על מטבח גדול, מרשים ומרווח שגם יהיה נוח לעבוד בו וגם נתגאה להראות אותו. מטבח כזה הוא מטבח חכם ופונקציונלי המנצל בצורה חכמה את שטח החלל הנתון ונותן מענה של פתרונות עבודה ואחסון תוך תחושה של מרחב וגודל המותאמת גם לחללים קטנים.

כך לאחרונה, המטבחים שמציעות חברות שונות הפכו לגדולים יותר ולמתוכננים טוב יותר כדי שניתן יהיה למצות מהם את המרב, מעוצבים יותר, משוכללים יותר וחכמים יותר כך שכל אחד יכול להפוך מבשלן חובב למאסטר באמצעות תכנון מטבח חכם בלבד. 

מטבח חכם עונה על כמה פרמטרים, כמו: ניצול חכם של שטחי אחסון מבוזבזים, אפשרויות חכמות להגדלת שטחי העבודה והאכילה, שימוש בחומרים מתקדמים ומוצרים מתוחכמים, עיצוב נקי באמצעות הסתרה של כלי מטבח ומוצרי חשמל ואפשרות לתכנון המטבח בגדלים שונים, בלי לפגוע בעיצוב הבסיסי.

מטבח חכם משלב מערכות פונקציונליות ומולטימדיה חכמות עם אסתטיקה, פרקטיות והענקת אפשרויות רבות ככל האפשר למשתמש בו כאשר סביבת העבודה שלו נעימה, בלי שהוא יצטרך לטרוח לשם כך אלא יוכל להתמקד במלאכה הקולינארית בלבד.

לדוגמה: אפשר למצוא במטבחים חכמים מערכות הפותחות וסוגרות באופן אוטומטי וילונות, חלונות, מערכות מיזוג ואוורור בהתאם לכמות האור ולטמפרטורה במטבח, ברז חכם השולט בצורה מדויקת על העוצמה ועל כמות המים שהוא פולט, תנורים וכיריים המכבים את עצמם באופן אוטומטי או משגרים התראה על סיום פעולתם, מדיח המופעל באופן אוטומטי בשעות מסוימות ואף מקרר חכם אשר יוכל לשלוח לנו התראה מבעוד מועד לגבי מצרכים שתוקפם עומד לפוג ובעצם להזכיר לנו שכדאי לנו להשתמש בהם, וכן יחד עם מערכות מולטימדיה שיכולות לכלול גם מוזיקה נעימה וטלוויזיה, ייהפכו את חוויית הבישול למפנקת במיוחד.

מטבח חכם היה לאחד המטבחים היותר פופולריים לאחרונה ואם אתם בשלנים חובבים תהפכו מהר למומחים.

newkit

כתוב/כתבי תגובה