מדבקות אריחים למטבח, פתרון לעיצוב מהיר וזול

כאשר מחליטים על חידוש של נראות המטבח מבצעים רצף של כמה פעולות, אשר כולן יחד יוצרות מהפך במראה הכללי של המטבח. אנו מטפלים בכל הנקודות האקוטיות ולכן ההבדל הוא תהומי ויוצר נראות נפלאה ונוחה לשימוש.

תכנון מהלך חידוש המטבח 

הצורך של חידוש המטבח משתנה בין הלקוחות השונים. האחד מעוניין במטבח קטן, השני במטבח גדול כיוון שהוא מארח הרבה. יש מי שמעוניין לשדרג את נראותם של הארונות הקיימים ואחרים מבקשים להוסיף אי במרכז המטבח וגם ארונות אחסון נוספים ליד המקרר. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

אפשרויות השינויים הן עצומות אך יש לבצע בשלב ראשון תכנון מדויק, לקבוע סדרי עדיפויות, לעדכן את הלקוחות בנושא העלויות ורק לאחר שהכול אושר, אנחנו יוצאים לדרך המשותפת ומתחילם את השיפוץ שנקבע. חשוב לקבוע מראש את סדרי העבודה כדי לבצע את המהלכים כיאות ובמיוחד אם יש אנשי מקצוע נוספים שמבצעים פעולות ייחודיות כמו, מתקין משטחי השיש.

טיפול בהדבקת מדבקות על אריחי הקרמיקה 

אם מדובר במטבח ישן שקיים שנים רבות בוצע בו חיפוי של אריחי קרמיקה על הקירות, בין ארונות המטבח התחתונים לבין ארונות המטבח העליונים. עם השנים הטרנדים האופנתיים של אריחי הקרמיקה השתנו. לאור העובדה שאנחנו מבצעים חידוש של נראות המטבח והגוונים יהיו שונים לחלוטין כמו חזיתות עץ שהיו בסגנון כפרי בצבע עץ אלון, יהיו כעת לבנים או בגוון תכלת. 

זו הסיבה שיש לבצע מיזוג של אריחי הקרמיקה לגוונים החדשים. אחת האופציות המעניינות היא לקנות מדבקות אריחים למטבח, פתרון לעיצוב מהיר וזול. בחנויות קיים היצע עצום של מדבקות מסוג זה ולכן קל מאד לבעלי הנכס לבחור את הדגם המתאים ביותר. ברוב המקרים המגמה היא לבחור דגמים עדינים והרמוניים אשר יוצרים מיזוג מושלם.

אפשר לבחור מדבקות בעלות נראות ציורית של אריחים, כפי שנראו האריחים הישנים בבתיה הישנים של תל אביב, מדבקות בעלות הדפסים גיאומטריים מסקרנים או מדבקות בצבע אחיד וחלק. ההחלטה היא של בעלי הנכס והם יוצרים את הנראות המושלמת על פי טעמם האישי.

לאחר התקנת החזיתות החדשות שנצבעו בתנור, החלפת הצירים והידיות, מבצעים את הפעולות הנוספות שעליהן החלט מראש כמו החלפת השיש, בנייה של אי במטבח ועוד. זה השלב גם להדביק את מדבקות אריחים למטבח, פתרון לעיצוב מהיר וזול. המדבקות הללו אשר הופכות ברגע אחד את כל הנראות של המטבח כאילו יוצר ושווק כעת ממטבחו של היצרן המוביל בישראל. 

החלפת ריצוף במטבח 

לאור השיפוץ, יש לקוחות שבהזדמנות זו שולפים את התשתיות הישנות של האינסטלציה ומתקינים במקומם צנרת חדשה. לכן אנו מבצעים רק בתום עבודה זו, הדבקה של אריחים חדשים על הרצפה.

מתחשק לכם לשנות את נראות המטבח? אנחנו כאן עבורכם בכל עבודה שקשורה לחידוש המטבח.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה