יום הולדת בתקופת הקורונה: כך תארגנו חגיגה משמחת במיוחד!

נגיף הקורונה תפס את כולנו לא מוכנים. בזמן שרובנו היינו בבתים בהסגר, עובדים פוטרו מעבודתם וחתונות בוטלו, יש גם לא מעט ילדים שביקשו לחגוג את יום הולדתם. איך בכל זאת תוכלו לחגוג את יום ההולדת בתקופה כל כך מאתגרת? הנה כמה טיפים:

הנחיות מעל הכל!

אחת לכמה ימים משרד הבריאות מפרסם הנחיות חשובות הנוגעות להתנהלות במרחבים הציבוריים והפרטיים. רק לא מזמן אושר המתווה לפיו ניתן לקיים אירועים עד 250 איש (נכון לכתיבת שורות אלו). לכן ראשית, התעדכנו באתר חדשות על ההנחיות, ולו כדי להבין מהן ההנחיות העדכניות ביותר, וכמה אורחים תוכלו להזמין לחגיגה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

שמרו על בריאות המוזמנים

להזמין אורחים לחגיגת יום הולדת זה בהחלט נחמד, אבל חשוב לשמור על בריאותם באופן המיטבי, ולכן כדאי להציב עמדות בחלל המסיבה, בהן יחכו לאורחים מסיכות וחומרי חיטוי לידיים. כדאי ורצוי למדוד חום לכל מי שנכנס למסיבה, ולו כדי לוודא שכולם בריאים.

טיפ: הכינו מראש הצהרות בריאות, ובקשו מכל הורה או אורח שמגיע לחגיגה, להצהיר שאין לו חום או תסמינים ולחתום על ההצהרה.

איפה חוגגים?

אחת הבעיות בימי הקורונה, היא שמרבית המקומות סגורים או נסגרו בשל המצב. לכן האופציה הטובה ביותר תהיה לחגוג בבית, בחצר או בשטח פתוח (כמו פארק, חוף הים וכו’). קחו בחשבון שההנחיות עשויות להשתנות מידי יום, ולכן כדאי לבחור מראש במקום שיוכל להתאים לכם.

פעילויות ייחודיות לאורחים

יש לא מעט פעילויות נהדרות לימי הולדת, כאלה שניתן לארגן בבית וכאלה שניתן לארגן בפארק או בחצר. הנה כמה רעיונות:

  • חדר בריחה ביתי – ברשת תמצאו שלל רעיונות לחידות נהדרות שיכולות להתאים גם לילדים וגם למבוגרים.
  • יום הולדת בקונספט הישרדות – יהיה אידיאלי למסיבה בחצר או בחוף הים. תוכלו לחלק את הילדים לשבטים ולארגן תחרויות ספורטיביות.
  • חפש את המטמון – פעילות נהדרת שמתאימה הן למרחב ביתי והן למרחב חיצוני. חשבו מראש על חידות ייחודיות ומאתגרות, והטמינו רמזים במקומות שונים באזור המסיבה.

נגיף הקורונה עתיד להישאר איתנו לא מעט זמן, ומוטב שנלמד כיצד לחיות עמו. תוכלו לארגן מסיבת יום הולדת מוצלחת, גם תחת הנחיות ומגבלות שונות. מזל טוב!

newkit

כתוב/כתבי תגובה